סגן השר אביר קארה נפגש בהיכל העירייה עם בעלי עסקים חיפאים. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

מפגש עם עשרות בעלי עסקים חיפאים התקיים אתמול בהיכל העירייה, בנוכחות סגן השר אביר קארה וצוותו, ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, מ'מ ראש העיר נחשון צוק, חבר המועצה ניר שובר, מנהלת אגף רישוי עסקים אתי אסולין ומנהלת חיפה 2030 עו'ד ענבל ריבלין

פורסם ב: 28/02/2022 16:36

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
במפגש, בו השתתפו בעלי עסקים חיפאים ממגוון תחומים, עלו לדיון סוגיות בוערות ברוח התקופה, כגון: חוק דמי אבטלה לעצמאים, רשות רגולציה, מענה לעסקים שנפגעו בגל הקורונה הנוכחי, הוזלת ארנונה, ימי בידוד ומחלה לעצמאים, קידום שטחי פרסום, חיזוק עסקים מקומיים ועוד.

למפגש קדמה קבלת פנים שנערכה לסגן השר בלשכתה של ראש העיר ובה דנו הצדדים על רפורמות רישוי וקידום עסקים, התחדשות עירונית והקשרה לפיתוח עיסקי וכן בעתיד מפרץ חיפה והחשש של ראש העיר חיפה כי לאחר פינוי בזן האזור יהפוך למחסן דלקים וכימיקלים.

בתום המפגש ערכו הצוותים סיור משותף, במהלכו נפגשו עם מספר בעלי עסקים בעיר התחתית.הסיור הסתיים בביקור ב- inventech אשר ברובע החדשנות, שם הוצגו בפני סגן השר סיפורי הצלחה של סטארטאפים ויזמים מקומיים.

סגן השר אביר קארה: 'חיפה היא עיר עוגן. ביום ראשון הקרוב תתקבל החלטת הממשלה בנוגע למפרץ חיפה והעיר תקבל תוספת כוח משמעותית וגדולה שתכלול את פינוי בז'ן והפיכת חיפה למטרופולין אמיתי וחזק. כחלק מהמשימות שלקחתי על עצמי לקדם בממשלה את פיתוחה הכלכלי של חיפה, בדגש על יוזמה פרטית וכלכלה חופשית, ליצור סביבה עסקית הוגנת וקלה שעסקים מרגישים בה כשותפים ואני השגריר שלכם ושלך ראש העיר, בירושלים'.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'עסקים הם הלב הפועם של העיר, הצלחתם היא הדרך היחידה שלנו להפוך את העיר לחיה ושוקקת, אנו נמשיך לפעול למען חיזוק כלכלת המטרופולין ולעשות כל שביכולתנו כדי להקל על בעלי העסקים'.

(ליאורה טל)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   על פי הערכות נכון לשעה זו צועדים קרוב...
*   עו'ד דרור כהן (52) תושב העיר טירת כרמל...
*   נחתמה תעודת הגמר למבנה הראשון שיאוכלס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים