השחקן והסטנדאפיסט משה אשכנזי נבחר להיות פרזנטור של סדרת הפרימיום החדשה של מותג 'זוגלובק'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ליאור נורדמן

משה אשכנזי שבימים אלה אתם צופים בו ב'רוקדים עם כוכבים' 'רקד' בילדותו עם... נקניקים של 'זוגלובק'. טוב. לא בדיוק רקד. משה אשכנזי אקס עכואי , עזר בעבר לאביו שהחזיק קו הפצה של 'זוגלובק' במשך 15 שנים ועד היום זוכר את מספרי המק'טים של נקניקים ופסטרמות

פורסם ב: 20/02/2022 14:22

משה אשכנזי ל'זוגלובק'. צילום: ליאור נורדמן
אחרי שמשה אשכנזי כיכב בסדרות 'בשבילה גיבורים עפים', 'הנחלה' וגילה כשרון רב , הוא מרשים גם ב'רוקדים עם כוכבים'.

היקף ההשקעה בקמפיין הוא קרוב לשלושה מיליוןם ש'ח ומשה אשכנזי נבחר כפרזנטור לאחר תקופה ארוכה ללא פרזנטורים. הפרסומת מתארת חוויית אירוח פרימיומי במיוחד על טהרת מעדני 'זוגלובק' החדשים והאיכותיים סביב שולחן, שמחליפים את 'נפנוף המנגל' המסורתי, שאמורים לפתוח עולם מרגש של אירוח וחוויה קולינרית והכל בקריצה הומוריסטית.

לדברי ליאת גילר סמנכ'ל שיווק 'זוגלובק': 'טרנד הבישול הביתי צבר תאוצה בשנים האחרונות. תוכניות הבישול שהציפו את המסך במקביל למשבר הקורונה, עשו לכולנו חשק עז לשפר את כישורי הבישול והאירוח שלנו, ולהציג רפרטואר מרשים של ארוחות מדהימות, באפס מאמץ.

סדרת נקניקי הפרימיום החדשה של 'זוגלובק' מבטאת את המומחיות רבת השנים של זוגלובק בתחום. בתחילת 2021 השיקה 'זוגלובק' את סדרת נקניקי הפרימיום הארוזים הכוללת: קורנדביף, סרוולד, רוסטביף, קונפי אווז ופסטרמה בנוסח טוסקנה וכעת מצטרף לסדרה טעם חדש צלעות אסאדו מעושנות. זו הזדמנות מעולה לצרף אלינו את משה אשכנזי השחקן המוכשר כפרזנטור בפרסומת שמקדמת את מהלך הפרימיום שלנו. רק לאחר שחתמנו עם משה אשכנזי גילינו גם את החיבור המשפחתי שלו אלינו וזה חיזק את הבחירה בו'.

(ענת בר לב יוניצמן)
משה אשכנזי ל'זוגלובק'. צילום: ליאור נורדמן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם'...
*   בסוף השבוע החולף חגגה הח'כית לשעבר...
*   סקאזי (אשר סוויסה) חגג בשבת את יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים