גולן טלקום עורכת מהפיכת שירות. צילום: יח'צ

החברה השיקה מהלך פרסומי בהובלת צחי הלוי המוביל את הקמפיינים של החברה, אשר יכלול שני סרטים חדשים בכיכובו, באמצעי המדיה השונים. אילן סיגל מנכ'ל 'גולן טלקום' סיכם את המהלך.

פורסם ב: 20/02/2022 09:47

צחי הלוי ל'גולן טלקום'. צילום: יח'צ
שנה למהפיכת השירות של גולן טלקום – לפי סקר של חברת MIS: 90% מלקוחות החברה מרוצים מהשירות
גולן טלקום יוצאת בקמפיין חדש עם צחי הלוי ומשיקה חבילות חדשות למשפחה ולעסקים קטנים

גולן טלקום מסכמת שנה למהפיכת השירות ומשיקה חבילות חדשות למשפחה ולעסקים קטנים.
סקרים שביצעה החברה באמצעות חברת MIS, העלו כי 90% מלקוחות החברה מרוצים מהשירות במוקד הטלפוני. מדובר באחוז גבוה מאד ביחס למוכר בענף התקשורת.

במסגרת מהפיכת השירות, הרחיבה החברה את ערוצי השירות מתוך תפיסה כי היתרון המבדל בשוק הסלולר טמון בשירות ובחוויית הלקוח. על כן, פתחה החברה מלבד ערוץ השירות הטלפוני, גם שירות אנושי בוואטסאפ עד 22:00 בלילה ולמנויי דור 5 שירות בוואטסאפ 24/7. שתי פעולות אלו הסיטו כמות נכבדת של פניות ממוקדי השירות הטלפוניים, העלתה את רמת השירות וקיצרה מאוד את זמן הטיפול בלקוח. בנוסף, מפעילה החברה צ'אט באתר ובאזור האישי באתר, ניתן לבצע בו את כל הפעולות השירותיות.

בימים אלה, משיקה החברה חבילת סלולר למשפחה הכוללת 3 קווים עם 1,000 ג׳יגה לכל המנויים במחיר של 95 ש'ח בחודש. המסלול מתאים במיוחד למשפחות. בנוסף, משיקה החברה גם מסלול הכל כלול בישראל ובחו'ל, לעסקים קטנים ובינוניים.

המסלול כולל 1,000 ג׳יגה גלישה בדור 5 בארץ, 500 דקות שיחות בינלאומיות, וכן, 10 ג׳יגה גלישה בחו״ל עם שיחות והודעות כלולות מחו״ל כל חודש מחדש. כל זאת ב-49 ש״ח לחודש לקו בעסק. עסק המצטרף למסלול ישלם סך של 149 ש״ח בתשלום קבוע, עבור כל הטלפונים שבחשבון העסקי.

אילן סיגל מנכ'ל 'גולן טלקום', מסכם את המהלך: 'בשנה האחרונה התמקדנו ביעילות השירות וברמתו הגבוהה, לצד מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס. מהפיכת השירות ניכרת בסופו של דבר בהקטנה של נטישת לקוחות ובצמיחה מתמדת במצבת המנויים שלנו. עכשיו אפשר לומר בלב שלם שהשירות המצוין שאנו מעניקים ללקוחותינו, בארץ ובחו״ל, בכל ערוץ אפשרי, מייצרים עבור גולן טלקום יתרון ובידול תחרותי. 'גולן טלקום' לא מפסיקה לחדש גם בהצעות הערך ואנחנו משיקים שתי חבילות מצויינות שמתאימות למשפחות ולעסקים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   אירוע מיוחד לציון 40 שנה למונדיאל של...
*   הטכניון מקים את מרכז ה-MRI המחקרי הראשון...
*   ליאור רז מצטרף למשפחת OMEGA וישמש כשגריר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים