לאיזו מטרה הצטלמו הזמרים נרקיס ואיתי לוי? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

נרקיס ואיתי לוי צולמו לצורך קליפ לשיר חדש שהקליטו לציון 100 שנים להולדת יצחק רבין ז'ל

פורסם ב: 16/02/2022 20:35

נרקיס ואיתי לוי הצטלמו לקליפ במלאת 100 שנים ליצחק רבין ז'ל. צילום: אור גפן
היה זה במסגרת המרכז למורשת רבין. חיבור מעניין בהחלט.מרכז יצחק רבין הוא מכון חינוכי-היסטורי בתל אביב, שהוקם ב-1997 להנצחת זכרו של ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז'ל, שנרצח כשנתיים קודם לכן, ולקידום סובלנות ודיון דמוקרטי בחברה הישראלית. הוא מתבסס על דגם הספריות הנשיאותיות לכבודם של נשיאי עבר של ארצות הברית. המרכז פועל ברח' חיים לבנון 8 בתל אביב-יפו.

כמו הזמרת ריטה גם הזמרת נרקיס התפרסמה בשמה הפרטי בלבד. היא גדלה באשקלון וקיבלה חינוך דתי מסורתי. למרות זאת שירתה בחטיבת גבעתי בצה'ל ובגיל 18 אף החלה לנגן בגיטרה. לאחר פינוי גוש קטיף עברה נרקיס להתגורר בתל אביב, שם למדה משחק בסטודיו של יורם לוינשטיין והחלה לנהל אורח חיים חילוני.

שלא תחשבו שמשעמם לה בחיים. היא הספיקה לערוך טיולים לברזיל והודו, ואז לפתע חזרה בתשובה ועברה להתגורר בצפת. בעקבות החזרה בתשובה היא פנתה לרב באחת החסידויות הסגורות בצפת והיתה לה בקשה אליו. שיאשר לה להופיע בפני קהל מעורב.

מאז היא שרה כך וגם מזמרת לצד זמרים גברים. נרקיס גרושה ואם לשני בנים גרה ביישוב הקהילתי באר גנים שנמצא בין אשדוד לאשקלון (העיר בה נולדה וגדלה כידוע) והוקם במקור למפוני גוש קטיף שעליו נמנתה.

איתי לוי ששירת בצה'ל בבית ספר לצניחה כעובד רס'ר הוא רווק שגר כיום בנס ציונה. החיים שלו היו רחוקים מלהיות תותים. הוא נולד בגן יבנה וגדל במשפחה תימנית בשכונת שעריים שברחובות. החיים שלו היו רצופים טרגדיות משפחתיות שמספיקות לפרק חיים ארוך. לא קל לאבד אבא כשהוא רק בן 16. האב נפטר מסרטן הריאות ואם חשבתם שלפחות יהנה מאם חזקה ומתפקדת הרי שהוא מטפל וסועד את אמו במסירות נוגעת ללב ובאהבה שאי אפשר שלא להעריץ. האם עברה ארבעה אירועים מוחיים שגרמו לה להיות מוגבלות וסיעודית. בטלויזיה הראו אותו לא פעם מזמר כאשר אמו בקהל עוקבת ומתרגשת והוא ביחד איתה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם'...
*   בסוף השבוע החולף חגגה הח'כית לשעבר...
*   סקאזי (אשר סוויסה) חגג בשבת את יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים