חברת Monday יצאה עם סדרת דגני בוקר חדשה ברמת פרמיום: Bon&Bon. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ברייט מיתוג ושיווק

הסדרה כוללת דגני בוקר בארבעה טעמים: נוגט, שוקולד, בראוניז וקרמל מלוח. הדגנים איכותיים ביותר, טעימים להפליא, עם מילוי עשיר במיוחד (51% מילוי נטו), בשילוב טעמים חדשים ומיוחדים שחייבים לטעום. מהי הבשורה החברתית המרגשת של חברת Monday עפ'י רחל ברודני מנכ'לית ר.ב. דגנים?

פורסם ב: 16/02/2022 18:26

סדרת דגני בוקר 'בון-בון' של חברת 'מאנדיי'. צילום: ברייט מיתוג ושיווק
לראשונה בישראל, דגני בוקר עם בשורה חברתית: חברת מאנדיי תתרום 20% מהרווחים מכל מכירה של אריזת Bon&Bon חזרה לקהילה.

התרומות יופנו בין היתר לפנימיות לנוער בסיכון, חיילים בודדים, מעונות לנשים מוכות ומטרות חשובות נוספות. החברה הקימה אתר אינטרנט דרכו היא תודיע לציבור בשקיפות מלאה כמה מארזים נמכרו, לאיזו מטרה תרמה בון-בון בכל פעם וגובה הסכום שהוקצה לתרומה.

סדרת דגני הבוקר החדשה של חברת Monday מיוצרת על ידי ענקית המזון ראלקורפ. החברה נחשבת ליצרנית הדגנים השלישית בגודלה בעולם, כשבין מותגיה דגני הבוקר Post, המשווקים בישראל באמצעות חברת "ר.ב.דגנים", בעלת מותג מאנדיי. בכוונת החברה להביא בשורה חדשה, צרכנית וחברתית, בשוק דגני הבוקר הנשלט בעיקר על ידי ענקיות כיוניליוור, קלוגס ונסטלה-אסם. דגני הבוקר החדשים ישווקו לרשתות המזון ברחבי הארץ על ידי ר.ב.דגנים, וילוו במבצעי השקה מיוחדים.

לדברי רחל ברודנו מנכ'לית 'ר.ב.דגנים': 'בבון-בון הושקעו משאבים ומאמצים רבים כדי לייצר דגנים איכותיים יותר טעימים יותר ועם שפע של מילוי לעומת האחרים. יש טעמים חדשים ומדליקים ומילוי נטו של 51%,

בנוסף לכך 'בון-בון' חרטה על דגלה להעביר את הטוב הלאה. לא רק דגנים טעימים להפליא, אלא גם ממולאים בכוונות טובות, וחוץ משמחה בפה, תהיה לצרכנים גם שמחה בלב באמצעות תרומה של 20% מהרווחים חזרה לקהילה'.

סדרת המוצרים החדשה כוללת דגני בוקר בארבעה טעמים:

Bon&Bon בטעם נוגט: דגנים במילוי קרם בטעם נוגט. אגוזי הלוז שנבחרו בקפידה יוצרים מילוי מפנק של נוגט אהוב שמלטף את הלשון.

Bon&Bon בטעם שוקולד: דגנים במילוי קרם בטעם שוקולד. הרבה קקאו ונגיעות וניל מולידים עבור אוהבי השוקולד, דגני שוקולד הממלאים באנרגיות וכיף להמשך היום.

Bon&Bon בטעם בראוניז:דגנים במילוי קרם בטעם בראוניז. לראשונה שילוב של בראוניז עטופים בדגנים, טעם ושילוב פשוט לעוף עליו.

Bon&Bon בטעם קרמל מלוח:דגנים במילוי קרם בטעם קרמל מלוח. הרבה דמיון ואהבה הושקעו בטעם הזה. כל טעימה בשילוב הזה מעניקה חוויה מפתיעה ומפנקת.

חברת Monday הנה חלק מיבואנית מותגי המזון העולמיים 'ר.ב.דגנים' בבעלות רחל ברודנו המכהנת כמנכ'לית החברה שהיא המשווקת הבלעדית בישראל של מותג דגני הבוקר 'אוראו' ומגוון דגני Post, יצרנית הפירות היבשים Sun-Maid, יצרנית הקונפיטורות Bonne Maman, מותג דגני הבוקר Weetabix, מותג הסוכריות העולמי PEZ, יצרנית התבלינים העולמית McCormick ועוד. מוצרי החברה משווקים בכל רשתות השיווק בישראל ובחנויות מובחרות.

כשר פרווה בהשגחת OU ובאישור הרבנות הראשית לישראל.

מחיר מומלץ לצרכן: 19.90 - 22.90 ש'ח לאריזה בת 480 גרם.להשיג ברשתות המזון והחנויות המתמחות ברחבי הארץ. פרטים גם באתר האינטרנט של החברה:

www.bonbon-cereals.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לכבוד הקיץ והחופשות בעולם, מציגים...
*   MASHBIR עופר גרנד קניון חיפה ו-LANCOME ערכו...
*   סטארט אפ ישראלי חדש מבקש ליצור חווית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים