אלה אייבינדר כוכבת 'הישרדות VIP' נבחרה כפרזנטורית של רשת SCOOP. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עמית נעים

אלה אייבינדר (34) תחליף את דניאל גרינברג ,גרושתו הטריה של אייל גולן ,כפרזנטורית של SCOOP. היא תקבל 100.000 ש'ח תמורת הקמפיין לאביב הקרוב

פורסם ב: 14/02/2022 09:41

אלה אייבינדר ל-SCOOP. צילום: עמית נעים
בעבר העסיקה רשת SCOOP כפרזנטוריות גם את דר זוזובסקי, רוסלנה רודינה, כוכבי הריאטלי האחים עומר ונטע ברזני.

הקמפיין בכיכובה של אלה אייבינדר יעלה בהשקעה של 1.5 מיליון ש'ח לצורך השקת קולקציית אביב קיץ 2022 שיכלול בין הייתר: סרטונים בטלוויזיה, שלטי חוצות, פרסום בדיגיטל, בעיתונות, במגזינים, ברשתות החברתיות ובנקודות המכירה של המותג.

אלה אייבינדר זכורה כמי שבלטה מאוד בעונה הרביעית של 'המרוץ למיליון' עם הידיד הטוב שלה שהפך לשותף למסע וכונו ביחד 'אלה ווובה'. המבטא הרוסי הכבד שלה שהיה חינני והנועזות שלה גרמו לה להתבלט היטב. עבורה זה הישג גדול להשתתף בקמפיין אופנת נעליים ותיקים של SCOOP. כך הגיבה אייבינדר: 'אני חולת נעלים ותיקים ומתרגשת כל כך לייצג את SCOOP הידוע כמותג המוביל בתחומו'.

רוני איינסאז מנכ'ל רשת SCOOP: 'בחרנו באלה כי היא השראה לנשים וצעירות הרואות בה דמות מובילה ואידיאלית. היא יכולה לייצג נאמנה את המותג ולהעביר את המסר המרכזי של SCOOP : אופנה, טרנד והצלחה. אנו בטוחים שאלה תסייע ביצירת עניין ותוכן להשקות החדשות ולפעילויות שנערוך השנה הקרובה. "אנו מאחלים לה הצלחה ושתזכה במקום הראשון בהישרדות'.

רשת נעלי 'סקופ' נמצאת בבעלות אנשי העסקים פרדי ורוני איינסאז. הרשת מתמחה בעיצוב נעליים, תיקים ואביזרי אופנה לכל המשפחה ומונה 65 סניפים בפריסה ארצית בקניונים ובמרכזי הקניות המרכזיים ברחבי הארץ ומעסיקה יותר מ- 600 עובדים.
אלה אייבינדר ל-SCOOP. צילום: עמית נעים

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   הקונדיטורית אור שפיץ בשיתוף פעולה...
*   'תנובה' ו'ויסוצקי' חגגו באירוע משותף...
*   קבוצת 'רב -בריח' השיקה היום קולקציית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים