גדי מרגלית עסוק מעל הראש עם חברות התחדשות עירונית ושיקום מרכזים שכונתיים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

גדי מרגלית ציין 25 שנים למגורים בשכונת ורדיה בחיפה. מי שהחל את הקריירה שלו כפרסומאי מוערך וכשותף במשרדי פרסום גדולים, היה מנכ'ל לשכת הפרסום הממשלתית, כמנכ'ל חברות בתחום הנדל'ן, גזבר ומנכ'ל רשויות מקומיות. גדי מרגלית מרוצה מאוד מההסבה המקצועית שעשה

פורסם ב: 01/02/2022 14:11

גדי מרגלית. צילום: אלבום פרטי
בילדותו גדל גדי מרגלית בשכונת נוה שאנן בחיפה. הוא נשוי למיכל מרגלית, בעלת גן פרטי הקרוב לביתם בורדיה והם הורים לבת ובן. טל רוימי בתם היא בוגרת וינגייט וכיום מנהלת צהרונים ונראה כי 'נדבקה' מעבודתה של אמה. בעלה של טל, אליאור רוימי עוסק בהייטק ובתחום הכלכלה והם גרים ברוממה הישנה בחיפה. בעוד שנה יעקרו לרמת אפעל החדשה שברמת גן, למגינת לבו של האב שאוהב שילדיו גרים קרוב אליו.הבן, רם מרגלית הוא מעצב תעשייתי המסיים תאר שני במדעי המחשב באוניברסיטת חיפה.

גדי מרגלית שהחל כפרסומאי ב'קשר ישיר' של שלמה תל ז'ל, שעליו הוא מעיד 'איש מדהים, ממש שמורת טבע שאיבדתי', נעצב מאוד בפעם נוספת לאחר שביום רביעי איבד חבר נוסף בתחום הפרסום ,שהיה קרוב ללבו וגם שותף שלו בעבר והכוונה לראובן אדלר ז'ל. 'היינו שותפים וחברים קרובים במשך קרוב לעשר שנים באדלר חומסקי, וכמות האנשים שראובן אדלר הכיר היא פשוט בלתי רגילה'.


גדי מרגלית שנשאר בקשר חברי קרוב עם שותף בעבר לעבודה בתחום הקמעונאות, דורון קשוב, ייפגש אתו בקרוב מאוד לארוחת צהריים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מה קורה כאשר בתו של בכיר ב'טיב טעם'...
*   בסוף השבוע החולף חגגה הח'כית לשעבר...
*   סקאזי (אשר סוויסה) חגג בשבת את יום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים