מי הגיעו היום לפגישה בלשכת שרת החינוך ד'ר יפעת שאשא ביטון? כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית חיפה

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, נפגשה אחר הצהריים עם שרת החינוך ד'ר יפעת שאשא ביטון בלשכת השרה. נכחו בפגישה גם מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך ד'ר סער הראל, וחברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני

פורסם ב: 20/01/2022 18:27

צילום: דוברות עיריית חיפה
השרה ד'ר יפעת שאשא ביטון קיבלה סקירה מקיפה על תוכנית האב לחינוך שמקדמת ראש העיר חיפה מאז כניסתה לתפקיד וגם על פרוייקטים פדגוגיים ייחודיים ויצירתיים שנולדו בחיפה ובהם: 'קירות בית הספר אינם גבולותיו' ו 'חופשישי - שישי חווייתי'.

ראש העיר הודתה לשרה על שסייעה בהשלמת המימון לשיפוץ בית הספר 'חוגים' בסך 17 מיליון ש'ח, כספי משרד החינוך.
סוכם בין השתיים לשפץ ולקדם בתי ספר נוספים ובהם: נירים, הדו לשוני ואל-חיוואר.ראש העיר חיפה הזמינה את שרת החינוך לביקור גומלין מקצועי בחיפה, שיתואם בקרוב.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם:'אני מודה לשרת החינוך ד'ר יפעת שאשא ביטון על הפגישה העניינית והמקצועית שקיימנו ושתכליתה קידום החינוך בחיפה. שמחתי לגלות שהשרה בקיאה בכל הנעשה בעיר והתרשמתי שהיא נחושה להמשיך ולסייע לנו בנושא בשותפות מלאה'.

סיגל ציוני: 'מברכת על הפגישה ומודה על השותפות עם משרד החינוך והמחוז . שמחנו להביא בפני השרה את התפיסה והחזון של המרחב החינוכי קהילתי בחיפה והאתגרים ליצירת רלוונטיות בחינוך וטיפול בפרט באמצעות פרוייקטים ייחודיים פורצי דרך תוך איגום משאבים וגיוס שותפויות'.

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   גל מתיסון בת 25 ילידת כפר סבא הגיעה...
*   במסגרת מיזם צבעוני וערכי התחדש ביה״ס...
*   חיפה חוגגת אליפות שנייה ברציפות עם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים