ביום הרופא מצדיעים לרופאי בי'ח 'כרמל'. כתבה:רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ,בחברת יו'ר וועד הרופאים ד'ר אריה ביטרמן וסגנית המנהל ד'ר שני ברוש, הגיעו למחלקות ביה'ח העניקו שי מתוק מתנה אישית ושיר מיוחד לרופאים שקיבלו ברכות חמות והרבה הערכה ולא רק ב'יום הרופא'

פורסם ב: 17/01/2022 09:58

למרות הקורונה המטושים והבדיקות, ולמרות הבידודים הרבים של אנשי צוות רפואי ציינו הרופאים את 'יום הרופא הישראלי'. רק לצורך הצילומים הוסרו לרגע המסיכות..

ד'ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ב'כרמל' המכהן גם גם כסגן יו'ר ההסתדרות הרפואית (הר'י) בירך את רופאי כרמל לרגל 'יום הרופא': 'כיו'ר וועד הרופאים וכמנהל מחלקה הרואה ומטפל בעשרות חולים מידי יום, אני יודע וחש את העומס המוטל על כתפי הרופאים במיוחד בעת הזאת, זה הזמן לומר לרופאים הנהדרים והמסורים שלנו כאן בבית החולים, תודה. בשקט בשקט הם נלחמים למען בריאות המטופלים המחוסנים וגם כאלה שלא מחוסנים. תקופה קשה לפנינו אנו מקוים שנעבור אותה בשלום בפחות סגרים ובפחות אשפוזים. אנו ממליצים להישמע להוראות משרד הבריאות ללכת ולהקפיד על מסיכות על הפנים כל הזמן והכי חשוב לכו להתחסן.

רפואה אינה רק מקצוע, זו דרך חיים שמתחילה בהתמסרות המוחלטת לתהליך הכשרה ארוך ותובעני; ושיאה הראשון בשבועת הרופא הרגע בו נוטל על עצמו כל רופא, בכל דור ודור, אחריות אישית לגורל מטופליו, ומקבל על עצמו כללי אתיקה המציבים את הרף העליון של מוסריות מקצועית'.

30 אלף רופאות ורופאים מציינים את יום הרופא/ה בישראל מתוכם מאות רופאים עובדים ומטפלים במסירות במאות חולים בבי'ח 'כרמל'.

הרפואה משתנה בקצב מהיר מאי פעם: אנחנו יודעים יותר – ואנחנו נדרשים ללמוד כל הזמן, וחייבים ללמוד מהר יותר. מה שנותר קבוע בתוך השינוי המתמיד, ולמרות השינוי המתמיד , הוא השליחות אותה נטל על עצמו הרופא.

יום הרופא נועד להוות הצדעה לרופאי ישראל בכלל ולרופאי כרמל בפרט על תרומתם במהלך כל השנים, יומם ולילה, לתושבי חיפה והצפון , לאיכות חייהם ולביטחון הבריאותי שלהם. הוא מדגיש את התפקיד המיוחד אותו ממלא הרופא בחיי הקהילה ובביה'ח , וכולל שורה של פעילויות המשקפות את העשייה האדירה, מדי יום, בכל בית חולים ומוסד רפואי, בכל מחלקה ובכל תחום – על ידי רופאים.

מנהל בית חולים 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג בירך את הרופאים ביום חגם: 'היום הוא יום הרופא והרופאה הישראלים המציין את יום יסודה של ההסתדרות הרפואית (הר"י), היום לפני 110 שנים.

ביום זה אני שולח ברכות חמות ל- 650 הרופאים והרופאות שלנו וגם לדור העתיד הסטז'רים והסטז'ריות ולעוזרי הרופא שיסיימו את ההכשרה שלהם כאן בכרמל.

בחרנו במקצוע נפלא ומיוחד המטפל בבני האדם בתחומים רבים, שונים ומגוונים מהלידה ועד סוף החיים. מקצוע הרפואה הולך ומתפתח הרבה בזכות מחקרים פורצי דרך שגם אותם מובילים חוקרים וחוקרות מצוותי הרפואה.
במרכז העשייה הרפואית עומד הקשר האנושי בין אדם ואדם, בין רופא למטופל, בין הרופאה לאנשי הצוות שעובדים איתה.

תודה לכל הרופאות והרופאים שלנו בכרמל על העבודה הקשה, המסירות והאחריות הגדולה שאתם מובילים. תודה גם בשם המטופלים שלכם'.
ד'ר ביטרמן, ד'ר שירן , פאדי וצוות מכון האיזוטופים. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

במכון האיזוטופים. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

צוות טיפול נמרץ ביום הרופא. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   המטופלים קבעו: המרכז הרפואי רמב'ם...
*   THE LIONBIRD-ASSUTA PHYSICIAN RING - קרן ההון סיכון...
*   להירגע ב--360 מעלות: חוויית מציאות מדומה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים