כיצד שימחו את משה איצקוביץ' החיפאי (97) האוהד הוותיק של 'מכבי' חיפה בכדורגל ? כתבה: רונית קיטאי. צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

משה איצקוביץ' איבד בשואה את כל משפחתו ובשנה האחרונה איבד גם את אשתו ושני ילדיו. נכדתו האהובה שרה, הגשימה לו חלום לפגוש את שחקני הקבוצה האהובה עליו, זאהי ארמלי וציון מרילי. הם הגיעו אליו בחברת ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם

פורסם ב: 16/01/2022 17:36

צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה
כבר בצעירותו נהג משה איצקוביץ' המתגורר בשכונת קריית אליעזר בעיר, ללכת לכל משחקי הקבוצה כאשר האצטדיון היה ממוקם בשכונה. גם כאשר נולדו למשה נכדים, נהג לקחת אותם באופן קבוע יחד איתו למשחקים, על מנת להטמיע בהם את האהבה לקבוצה.

הגיל עשה את שלו ועם חלוף השנים הוא המעיט לצאת מהבית אך נותר חלום יחיד שלו, לפגוש שחקנים של הקבוצה האהובה עליו.

נכדתו האהובה שרה, שתמיד הקפידה לעדכן את סבא שלה בנעשה בקבוצה ובתוצאות משחקיה, החליטה להרים את הככפה וליזום מפגש, שיעודד את רוחו וישמח אותו.

היום (ראשון) אחה'צ הגיעו לביתו של משה איצקוביץ' ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, יחד עם שני שחקני עבר של קבוצת מכבי חיפה : זאהי ארמלי וציון מרילי. השלושה איחלו למשה בריאות ואריכות ימים ובסיום המפגש העניקו לו השחקנים חולצה וצעיף הקבוצה, כשי אישי, מתנת מועדון 'מכבי חיפה'.

משה הנרגש הודה בדמעות לשחקנים על הביקור, לו ייחל, ולראש העיר על סיועה בקיום המחווה המרגשת.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'מרגש לפגוש את משה, ששומר על אופטימיות וחוש הומור למרות השנה הנוראית שעברה עליו. שמחתי לתווך בינו, כאוהד שרוף, לבין מכבי חיפה והמפגש השאיר אצל כולנו חותם עצום. משה, אני מאחלת לך בריאות טובה ומתי שתוכל להגיע למשחק של מכבי, אני באה איתך'.

ציון מרילי: 'בזכות אנשים כמו משה אנחנו חיים במדינה הזאת. אני פוגש הרבה אוהדים של חיפה, בכל הגילאים, ומתרגש כל פעם מחדש לשמוע ולראות את האהבה העצומה שלהם למועדון הירוק'.

(גיל מלר)
צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

משה איצקוביץ' עם ציון מרילי וראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   גל מתיסון בת 25 ילידת כפר סבא הגיעה...
*   במסגרת מיזם צבעוני וערכי התחדש ביה״ס...
*   חיפה חוגגת אליפות שנייה ברציפות עם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים