סוד המפתח והכי גדול זה להיות קטן מאת ארנולד איחייב. איורים: ילנה סקריפצ'נקו. 'גלילי הוצאה לאור'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יהורם גלילי

מה קורה כשהילד מוֹש מקבל בחלומו לאחר חגיגת יום ההולדת את האפשרות לבחור בחירה כל כך גורלית? באיזו אפשרות הוא יבחר? כיצד תשפיע בחירתו על עתידו ועל עתידם של אנשים אחרים? מחבר הספר ארנולד איחייב הוא תושב שדרות, העובד כנגר, נשוי ליוליה ואב לארבעה ילדים. הוא לא רק מגלף כנגר אלא גם מגלף כיוצר, סיפור שהוא חוויתי לילדים ולהוריהם

פורסם ב: 22/12/2021 15:26

ארנולד איחייב וספרו 'סוד המפתח והכי גדול זה להיות קטן'. צילום: יהורם גלילי
הספר 'סוד המפתח' ו'הכי גדול זה להיות קטן' מצליחים להעביר בצורה חווייתית לילדים וגם להורים תובנות חכמות ומעשיות: לבחור בתבונה, לנצל היטב את הזמן, לפתוח לאושר את הדלת, לשמור על התמימות ולא למהר להיות גדולים.
באמצעות סיפורים מקוריים, שחיבר ארנולד איחייב בכשרון רב, שעלילתם נעה בין חלום למציאות, ואשר מלווים ביצירתה של הציירת ילנה סקריפצ'נקו שביצעה את המלאכה במהלך הסגרים של הקורונה.

לסיום מציע להם מחבר הספר:'אז אומר לכם כך, ילדים. לכו, עופו לכבוש ת'עולם, נצלו עד תום את הזמן, אל תאיצו בעצמכם להיות כבר גדולים, כי אתם, הקטנים, הגדולים מכולם'. משפטים מקסימים ומרגשים.

מחבר הספר, ארנולד איחייב, הוא אומן של מלים, מגלף, משייף, מקציע ומעבד אותן לכלל יצירה חדשה. הוא עלה לארץ מאוקראינה בשנת 1995 והוציא לאור ברוסיה שלושה ספרים: 'שלושה צדדים של הרוח', 'הסיפורים של אבא' ו'הכוורת'.

הוא תושב שדרות, עובד כנגר, נשוי ליוליה ואב לארבעה ילדים: ליאל, מייקל, מירל ועילאי.

הסופר: ארנולד איחייב.

את הספר הקדיש ארנולד איחייב 'לילדיי המקסימים ליאל, מייקל, מירל ועילאי, שמהם קיבלתי את ההשראה ואני לא מפסיק לקבל אותה כל יום מחדש, ולאשתי יוליה,האישה המיוחדת שתמכה בי לאורך כל הדרך'.

ז'אנר: ילדים.

כריכה: קשה, מצופה באפלין.

הוצאה לאור: גלילי הוצאה לאור.

עריכה, הפקה והנחיות לאיורים: יהורם גלילי

עריכה לשונית, ניקוד והגהה: דרורית חן

עימוד ועיצוב כריכה: סטודיו לב ארי

מספר עמודים: 52 בספר מנוקד שמחירו 85 ש'ח.

אפשר לקנות את הספר באמצעות דף הפייסבוק של ארנולד איחייב:

https://www.facebook.com/Arnold291
'סוד המפתח והכי גדול זה להיות קטן' מאת ארנולד איחייב. איורים: ילנה סקריפצ'נקו. 'גלילי הוצאה לאור'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'שמיל החציל' מאת רן שליים. איורים: בועז...
*   'לאן נעלם פוליס גאורגיו'? מה שמתרחש...
*   'ארי והילה' מאת דן שינמן. ציור העטיפה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים