בשורה גדולה לתושבי חיפה והצפון. שר הבריאות ניצן הורוביץ חנך השבוע את מכון ה-PET CT במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. כתבה: רונית קיטאי

הטקס החגיגי התקיים במעמד שר הבריאות ניצן הורוביץ , מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן, מנהל מכון האיזוטופים ד'ר מיגל גורנברג ,המנכ'ל לשעבר של 'בני ציון' ד'ר אמנון רופא, יוכי ועודד פלר ידידי בית החולים, עובדי המכון והנהלת בית החולים. לא שכחו להזכיר את השר לשעבר משה כחלון

פורסם ב: 17/12/2021 10:20

צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון
מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'פתיחת המכון מביאה עמה בשורה גדולה לתושבי חיפה והצפון, אשר לא פעם נאלצו לנסוע למרכז הארץ ולירושלים בכדי לבצע את הבדיקה. כעת עם פתיחת המכון, שהוא השלישי בכל אזור הצפון, יוכלו מטופלים מהסביבה ליהנות מזמינות גבוהה ובתנאים נוחים יותר לביצוע הבדיקה מצילת החיים'.

שר הבריאות ניצן הורוביץ : 'מהפכת המכשירים והטכנולוגיה נמשכת. הפט-סיטי החדיש בבית החולים 'בני ציון' - מכשיר רפואי כביר בעיקר לאבחון גידולים סרטניים, לתועלת אלפי מטופלים בצפון. הקרדיט כאן מגיע גם לשר האוצר לשעבר משה כחלון שהזניק את המהלך. שרק נהיה בריאים'.

במהלך ביקורו במרכז הרפואי בני ציון, קיים השר ניצן הורוביץ פגישת עבודה עם מנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן, שבה השתתפו גם מנהל חטיבת בתי החולים במשרד הבריאות ד'ר דודו דגן , המנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי ארז שימקו ובכירים נוספים במשרדו ובמרכז הרפואי.

שר הבריאות ניצן הורוביץ ביקר גם במחלקה הכירורגית ושמע סקירה על פעילותה ממנהל המחלק ד'ר איברהים מטר וגם המשיך לביקור מחלקת השיקום, שבה הציג בפניו מנהל המחלקה ד'ר בוריס צ'לביאן את פעילותה של המחלקה והרצון להגדיל את מספר המיטות במחלקה על מנת להיענות לצרכים הנדרשים ובנוסף, ביקר במכון האונקולוגי במכון לפיזיותרפיה..

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן הדגיש בפני שר הבריאות ניצן הורוביץ את החזון שלו לפיו 'בית חולים צריך לתת ערך לקהילה אותה הוא משרת'. במהלך הביקור הועלה נושא התשתיות הטעונות שיפור במרכז הרפואי 'בני ציון'.
צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון

צילום: גדי נס דובר בי'ח בני ציון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ירידה במספר חולי הקורונה באשפוז הביתי...
*   ביום הרופא מצדיעים לרופאי בי'ח 'כרמל'...
*   בשל העלייה בהיקפי התחלואה, שירותי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים