'קפה שלו' נפתח באודיטוריום חיפה, מול הכניסה ל'סופר-פארם' במרכז הכרמל. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

זאב שלו יליד חיפה שגדל בילדותו בכרמל המערבי בחיפה חזר לאחרונה לשכונה האהובה עליו. הוא פתח את 'קפה שלו' לפני חצי שנה, לאחר שהמקום שהיה בבעלות קודמת, היה סגור במשך שנה ושמונה חודשים. זאב הפך את 'קפה שלו' למקום שנעים להגיע אליו, לאכול ולשתות שם קפה שהוא מן הטעימים שיש בחיפה. פגשנו שם אם ובת שנראות כמו שתי אחיות, זרינה חיללוב ודיאנה וורונה, שעובדות בבית הקפה

פורסם ב: 07/12/2021 19:35

מימין לשמאל זרינה חיללוב ובתה דיאנה וורנה ב'קפה שלו' באודיטוריום במרכז הכרמל בחיפה. צילום: רונית קיטאי
זאב שלו הוא דור שני במשפחתו בתחום ההסעדה ועסקי המזון. אביו אייזיק שלו ז'ל היה בעל צמחוניה ברחוב הרצל, מסעדה ב'ביתנו' ברח' ירושלים ועוד. 'אני בעסקי מזון מאז שאני זוכר את עצמי' הוא אומר לי.

אפשר למצוא שם כריכים מחיטה מלאה, מלחם מחמצת במחיר 15-22 ש'ח, עוגות שמרים, עוגות שטרודל 'כמו בוינה' עוגות תפוחים, עוגות פרג, עוגות גבינה ואוכמניות ויש גם עוגות ללא סוכר.

יש מאפים, מרקים (ירקות, גריסים ואפונה, בורשט ועוד) והמרק במחיר 20 ש'ח בלבד. 'כל המחירים שלנו הם עממיים' ידגיש זאב שלו, ששמח לראות אנשים שחוזרים למקום שוב ושוב ונהנים להיות שם. (טל. להזמנות 050-5236419).

אז מיהן האם והבת שצדות את עיני הקהל?

הן נראות כאמור כמו אחיות וגם הפרש השנים ביניהן הוא לא רב. זרינה חיללוב (39) שמנהלת את 'קפה שלו' היא אמה של דיאנה וורונה (18) שעובדת במקום והשתיים מתגוררות בקריית חיים. אביה של דיאנה נשאר לגור במוסקבה ואילו אמה הגרושה נמצאת מזה שנתיים בזוגיות עם אלכס (34) שעוסק בניהול פרויקטים.

לאם ולבת יש קעקוע משותף שמעיד על הקשר ההדוק והחם בין השתיים ולדיאנה יש בנוסף לכך עוד שבעה קעקועים חוץ מה'משותף'. זרינה חיללוב עבדה במספר בתי קפה בחיפה ולכן דמותה מוכרת ואהודה.

אז מי שמגיע לסופר -פארם או לחנויות הנמצאות באודיטוריום וגם לבנק הממוקם בצד השני של הקפה, שמח לעשות פסק זמן כדי לאכול משהו קל ולשתות קפה מופלא. 'בקרוב יהיו גם ורוניקס, בלינצ'ס, סלטים ועוד', מספר לי זאב שלו. בתיאבון.
זרינה חיללוב ובתה דיאנה וורונה. לאחרונה 8 קעקועים ואחד מהם משותף לה ולאמה שמראה על הקשר החם בין שתיהן. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מה הסיבה שאנשי עסקים ועוד נראים לאחרונה...
*   איזו 'תחושת בטן' היתה לשחקנית אודיה...
*   מיזם תיירותי דיגיטלי חדש: הושקה 'הדרך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים