איכילוב Well תציע בדיקת PCR לחוזרים מחו'ל -בביתם. המחיר 135 ש'ח פלוס עלות הגעה. כתבה: רונית קיטאי

זוג מהמרכז שחזר מחו'ל והחליטו להיבדק עם השירות של איכילוב Well ישלמו עבור בדיקת PCR בביתם 520 ש'ח . את התוצאה הם יקבלו תוך 10-16 שעות בלבד (ולא תוך 24 שעות כמקובל בשוק הבדיקות). בשלב זה המבצע יוצע למתגוררים בין חיפה לבאר שבע והוא מיועד רק לנוסעים שיצאו שליליים בבדיקת הקורונה בנתב'ג

פורסם ב: 01/12/2021 10:19

דליית אל כרמל. צילום : איכילוב well
בעקבות החלטת הממשלה על בדיקת PCR נוספת לשבים מחו"ל שתערך שלושה ימים לאחר הנחיתה בארץ, איכילוב Well יוצאת במבצע ללקוחות שנבדקו בביתם או בסניפי מד'א לפני הטיסה, ותציע בדיקה בבית הלקוחות במחיר של 135 ש'ח + עלות הגעה

בעקבות החלטת הממשלה על בדיקת PCR נוספת לשבים מחו'ל שתערך שלושה ימים לאחר הנחיתה בישראל והשהייה בבידוד עד לקבלת התוצאה, יוצאת חברת איכילוב Well במבצע ותאפשר ללקוחות שנבדקו לפני הטיסה לחו"ל באחד מסניפי מד"א או ע"י דוגם של החברה בביתם, להבדק במחיר של 135 ₪ בלבד + עלות הגעת בודק. ראוי לציין כי המחיר המקובל בשוק הבדיקות לבדיקת PCR בבית הלקוח כיום הוא כ-250 ש'ח,לא כולל עלות הגעת בודק.

את הבדיקות ליוצאים לחו"ל איכילוב Well עורכת בבית הלקוח או באחד באחת מ-20 תחנות מד'א : ירושלים, תל אביב-יפו, חיפה, ראשון לציון, באר שבע, הרצליה, רמת גן-גבעתיים, נתניה, פתח תקוה, כפר סבא, חדרה, אשדוד, חולון, רחובות, קריות, עכו, טבריה, עפולה ומודיעין.

ההרשמה לבדיקות לטסים והחוזרים מחו'ל נערכת באופן דיגיטלי . מזמינים תור באתר איכילוב Well בכתובת

www.ichilov-well.co.il

בוחרים את התחנה הקרובה ומשלמים באתר. לאחר ביצוע הבדיקה, תתקבל תוצאה במסרון לנייד ולמייל בין 10-16 שעות מביצוע הבדיקה. בנוסף מעמידה איכילוב Well מוקד שירות לקוחות לשאלות בטלפון 03-308-3300.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שר הבריאות ניצן הורוביץ הצטרף לדוגם...
*   זוכרים את פרופ' שאול שאשא ז'ל. אלמנתו...
*   הפתעה גדולה ומשמחת: מחקר חדש באוניבסיטת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים