נס חנוכה? נס לכל ימות השנה עם 'שקית הפלא של בני' לשמירה על טריות הירקות והפירות שבמקרר. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לכבוד חג החנוכה והחורף שאו טו טו נרגיש היטב, יצאו בהטבה מיוחדת על ערכת ניסיון של 'שקית הפלא של בני' שהוא מוצר קטן שעושה ניסים ונפלאות במקרר הביתי, בהוצאות ובזמן יקר. השקית הנ'ל תסייע בשמירה על עולם ירוק יותר. נס קטן אך רווח גדול.שקית הפלא של בני עכשיו במבצע חנוכה והמחיר כמו נס...

פורסם ב: 29/11/2021 14:30

שקית הפלא של בני. צילום :רונית קיטאי
לא נמאס לכם לקנות ירקות ופירות ולגלות כי לאחר מספר ימים במקרר הם נראים כאילו שהם עומדים להתעלף או נראים 'מצומקים' כמו הזיקנה קפצה עליהם מוקדם מהצפוי? אז אפשר גם אחרת והירקות והפירות ייראו וגם ישמשו כחדשים לגמרי.

כל זאת בזכות שקית הפלא, שקית 'נושמת' בטכנולוגיה מתקדמת, משמרת טריות של ירקות ופירות במקרר הביתי גם לשבועיים ויותר. השקית ניתנת לשימוש רב פעמי, לתקופה של 3 חודשים ויותר, שבסופם ניתנת למיחזור (עומדת בכל תקני איכות הסביבה).

לרגל חג החנוכה תזכו להטבה משמעותית של 20% הנחה על מארז התנסות - 'מארז חג' שיעלה לכם 24 ש'ח והמשלוח חינם.

זהו מוצר חדשני, מהפכני, פיתוח ישראלי, תוצרת כחול – לבן היישר מהגליל ומשם גם השיווק שיוצא מקריית שמונה. השקית מאריכה את חייהם של הירקות והפירות ושומרת על הטעם, המירקם, הריח ובעיקר על הערכים התזונתיים שלהם. 'שקית הפלא של בני', עושה שימוש בטכנולוגיה ירוקה, מווסתת את הלחות, מנדפת עודפים, ושומרת על הירקות יבשים וטריים.

כאשר כל שני וחמישי אנחנו 'מיודעים' כי עוד מחיר של מצרך עלה פלאים והתרוצים של המעלים את המחיר מכאן ועד להודעה חדשה. אז "כשיוקר המחייה רק מרקיע, 'שקית הפלא של בני' מאפשרת לכל בית ולכל אדם לחסוך ולהתייעל בהוצאות על ירקות ופירות ולא להיכנס לסטטיסטיקה המתסכלת שמדברת על השלכתם לפח האשפה.

'נזרקים לפח אשפה כשליש מהירקות והפירות הטריים, שנצרכים עבור כלכלת משפחה ממוצעת, לפני שנעשה בהם שימוש', מספר גיא פרנס שעומד מאחורי המיזם שתוצאותיו מדברות בעד עצמן, הירקות והפירות נשארים טריים, יפים וחזקים אפילו שבועיים ויותר, העלים הירוקים מחזיקים רעננים עד חודש ימים. בשקיות עושים שימוש חוזר, מנגבים אותן ומשתמשים שוב בקנייה הבאה. יש כאן חיסכון אדיר בכסף, בזמן יקר ובנוסף הנושא האקולוגי זועק בהיבט של צריכה נבונה, צמצום פסולת ושימוש בשקית רב פעמית הניתנת למחזור. 'זוהי תרומתנו הצנועה להפיכת העולם למקום טוב יותר', גאה להוסיף גיא פרנס.

לכבוד חנוכה 'מארז חג' שמכיל 6 שקיות + 6 קליפסים ב- 24 ש'ח בלבד כולל משלוח ללא תשלום.

להזמנה הקליקו על כניסה לאתר של 'שקית הפלא של בני' :

www.benybag.com
'שקית הפלא של בני' במטבח של אחת הלקוחות. צילום: יח'צ

שקית הפלא של בני. צילום :יח'צ

שקית הפלא של בני. צילום :יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החורף בעיצומו. קרררר .האם גיליתם כי...
*   דודו מינה הבעלים של רשת הגלידריות...
*   חברת 'בן & ג'ריס' בישראל השיקה מחדש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים