בעקבות הגידול במשלוחים בשל הקורונה השיקה חברת 'פלאפון' את pelephone car plus+ ממשק מתקדם לניהול רכבים לבעלי עסקים קטנים. צילום: יח'צ

pelephone car plus+ הוא ממשק מתקדם לניהול רכבים המיועד לבעלי עסקים קטנים שמבצעים משלוחים בעצמם ומחזיקים צי רכבים מצומצם: פיצריות, בתי קפה, חנויות פרחים וכו'

פורסם ב: 23/11/2021 10:39

פלאפון קאר. צילום: יח'צ
השירות יאפשר תצוגה מרובה של מספר רכבים בזמן אמיתי על גבי מפה / צילום לווין, כולל חלוקת מסכים על בסיס מיקום הרכב ופיצ'רים נוספים של פרטי נסיעות המאפשר יצירת דוחות, מצב סוללה של רכבים היברידיים ועוד.

זה היה כורח המציאות כיום בעקבות השינויים בהרגלי הצריכה של הישראלים ובאופן אספקת המוצרים ללקוחות. כך השיקה חברת 'פלאפון' משיקה את הדור הבא של שירות פלאפון קאר, pelephone car plus+ ממשק מתקדם לניהול רכבים אינטרנטי המיועד לבעלי עסקים קטנים המחזיקים צי רכבים מצומצם הכולל מספר רכבים.

השירות החדש של פלאפון מציע פתרון נגיש ומותאם לעסקים הקטנים בישראל, שצריכים לייעל את התנהלותם בתקופה מורכבת מתמיד, כזו המאופיינת באתגרים חדשים לאור השפעות נגיף הקורונה, לצד שינוי שיטת העבודה. הממשק הוא תוצר של למידת הצרכים הייחודיים של עסקים קטנים שברשותם רכב אחד או יותר: פיצריות, חנויות נוחות, בתי קפה, חברות שליחויות והובלות ועוד, אחרי שעברו שנה לא פשוטה, עסקים כאלה יכולים להרוויח מפתרון יעיל ונוח, שיעזור להם להישאר עם אצבע על הדופק ולנהל את הוצאות הדלק והפחת על הרכבים בעת ובעונה אחת.

לדור החדש של השירות התווסף ממשק אינטרנטי מתקדם הכולל פיצ'רים המותאמים לשינויים בשוק הרכב והמגזר העסקי, פיצ'ר של בדיקת מצב סוללה - ווידג'ט חדש המאפשר לקבל חיווי על מצב הסוללה של רכבים היברידיים, פיצ'ר תצוגה מרובה של מספר רכבים בו זמנית בזמן אמיתי על גבי מפה / צילום לווין כולל חלוקת מסכים על בסיס מיקום הרכב ופיצ'ר של פרטי נסיעות המאפשר יצירת דוחות של פרטי נסיעות .השירות הוא מבוסס OBDII (שקע סטנדרטי הנמצא בכל רכב משנת 2004) ומאפשר כמעט לכל רכב להתחבר אליו, וכולל גם רכבים היברידיים וחשמליים. והמחיר מתחיל ב-25.90 ש'ח לחודש, ולכבוד ההשקה נפחי הגלישה בשירות הוכפלו לשנה הראשונה באותו מחיר.

מסביר דרור בהט סמנכ"ל השיווק של חברת 'פלאפון' : 'הדור הבא של pelephone car עבר התאמה מיוחדת לעסקים קטנים על בסיס בקשות שקיבלנו מלקוחות המשתמשים בשירות. המטרה שלנו היא להקל על בעלי העסקים הקטנים שחלק גדול מפעילותם עבר למשלוחים בעקבות הקורונה ולתת להם את מלוא המידע על מצב הרכבים שלהם ובכך לאפשר להם לחסוך בהוצאות באמצעות המידע הרב שאנחנו מספקים להם על הנסיעות ועל מצב הרכב.

משתמשי pelephone car plus+ יכולים לא רק לנהל את השירות באפליקציה כפי שהיה עד כה, אלא גם ליהנות מממשק אינטרנטי מתקדם לצפייה מכל מחשב שיאפשר תצוגה נוחה של מצב הרכבים בעסק'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החורף בעיצומו. קרררר .האם גיליתם כי...
*   דודו מינה הבעלים של רשת הגלידריות...
*   חברת 'בן & ג'ריס' בישראל השיקה מחדש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים