המתקשרת והמטפלת ההוליסטית ועוד (על כך בהמשך) בת שבע דור, מספרת לקראת חג חנוכה על הכוח לחולל ניסים. צילום: אבי נועם

בשיחות פרטיות עם לקוחותיה, עוזרת להם בת שבע דור להתעורר שוב לחיים, להחלים מכאב, לשחרר את הדפוסים השליליים ולהיות בשפע של האהבה ובדרכים חדשות בחיים

פורסם ב: 21/11/2021 21:07

בת שבע דור. צילום: אבי נועם
שואלת בת שבע דור : מה מחזיר את האיזון וההרמוניה בחייו של אדם, מדינה, היקום? בכל התרבויות השמאניות, אם באת אל השמאן ואמרת לו שאתה מפחד או מיואש, השמאנים יאמרו לך, מתי הפסקת לרקוד? מתי הפסקת לשיר? מתי הפסקת לקבל השראה ולהיות מוקסם מסיפורים? מתי הפסקת להיות במתיקות בתוך עצמך?

בת שבע דור היא אחת המטפלות האותנטיות למעלה מ-30 שנה, עם הופעות בטלוויזיה האוסטרלית, הרצאות בכנסים בינלאומיים ומאות עדויות מרגשות של אנשים שנרפאו בעזרתה ומשגרים לה תודות, בכתב.

בת שבע דור, מאמנת בכירה וסופרוויזרית בלשכת המאמנים. מתקשרת, אסטרונומרולוגית, קוראת בכף יד, מטפלת הוליסטית, מטהרת אנרגטית. מייעצת ומעניקה הדרכה רוחנית ובוסטר אנרגטי שבא לביטוי בקבלת כוח חיובי משמעותי שמניע את החיים בכל התחומים. האישה היפה והמטופחת היא בעלת רקורד מרשים של עבודה מוכחת בריפוי וטיפול בבעיות בתחום הרוחני, נפשי ופיזי, עד שיצא לה שם של מחוללת ניסים.

לקראת חג החנוכה, מספרת בת שבע דור על הכוח לחולל ניסים. אחד המשפטים השגורים על פיה הוא: 'אל תספר לאלוהים על בעיותיך.ספר לבעיותיך על אלוהים. הסיבה לכך היא כי אמונה מזיזה הרים ויוצרת מציאות. אלוהים הוא בחזקת תודעה גבוהה וכוח כל יכול וכאשר מנגישים ומשתמשים בכוח האמונה, היקום נענה ומגשים בחזקת מעשה ניסים.

כמאמינה גדולה בחיבור בין גוף לנפש. ובאיזון ביניהם, אני אומרת שניתן למנוע הרבה מחלות, אם נטפל בתחושות. בחרדות, בכעסים והשנאה, מוקדם כשהן מופיעות ולפני שהן הופכות לתסמינים גופניים. פחד הוא אמונה שלילית, שבה יש כוח לחולל נזק והרס. לכן, כה חשוב לטפל ולרפא חרדות, פחדים ורגשות שלילים.

לדבריה: 'היקום כולו הוא אנרגיה, שדות מגנטיים , תדרים והדהוד והוא (היקום) מזין אותנו בכוח החיים (פראנה, צ'י)" יש לנו מערכת של צ'אקרות וחשוב שכולן יפעלו כמו שצריך, כאשר אני פותחת ומנקה צ'אקרות. אנרגית היקום זורמת דרך מערכת הצ'אקרות שלך באופן שמעצים אותך מכל הבחינות: פיסית, נפשית ו'מזלית' מושכת אותך משיכה מגנטית, להגשמת המיטב שבך

מה קורה כאשר עוברים טראומות וכברירת מחדל מכבים וסוגרים חלק מהצ'אקרות? כשחלק מהצ'אקרות סגורות האדם אינו מסוגל להרגיש מליאות, להיות אנרגטי. מועצם ומתקדם . מצבים כאלו הרופא אינו מסוגל לאבחן והבעיות מתחילות בגוף האנרגטי של האדם, אם לא מטפלים בו זה מגיע ופוגם בגוף הפיזי, אבל הרבה לפני שהגוף חולה אנשים מרגישים מצוקה או תשושים, חרדים. לימים זה הופך למחלות ולא יודעים איך לטפל בשורשים שיצרו את המחלות.

אני מאמינה בריפוי 'כאן ועכשיו', מיד כאשר מרגישים לא בטוב. ניתן בטיפול בפגישה אישית וגם טיפול מרחוק. הדחף שלי הוא לעזור לאנשים מידית. כי כאשר אדם סוף סוף מושיט יד לעזרה ומוצא את עצמו נפגש פגישה לאחר פגישה ללא תועלת, נוצרות בעיות חדשות כתוצאה מתסכול והסיבוכים.

לפיכך אני לא תומכת בטיפולים שנמשכים שנים. כל חיי התעמקתי בשיטות טיפול שישיגו תוצאות מהר, כי החיים דינאמיים. למשל, אם אדם צולע ברגל אחת ולא נותנים לו קב לאזן את שתי הרגליים, צליעה ארוכה תגרום לבעיות בעמוד השדרה, שיווי משקל, צוואר וכו'. זה המצב גם בטיפול רגשי. ראשית, יש לפתוח ולשחרר את התחושה השלילית והמצוקה, אחרת בטיפול ממושך ללא תועלת מידית עלולים להתפתח עכבות, כאבים ודיכאון ואף תסמינים גופניים שיסבכו עוד יותר את הטיפול'.

לאורך השנים בת שבע דור רכשה מגוון עצום של שיטות וגישות טיפוליות ולכן ארגז הכלים שלה עשיר במיוחד והיא בוחרת מתוכו לפי הצורך את התמהיל שיביא להקלה ולפתרון המהיר והמשמעותי ביותר. 'אני מציעה את הכלי הטוב ביותר עבור המקרה והאדם.

אנשים חווים חוויות קשות בחיים, במקביל לספיגת ההלם הם מתנתקים מהיבטים של הנשמה ואז הם מרגישים שהם מסתכלים על החיים מהצד ולא ממש חווים את החיים, זה אופייני גם לפוסט טראומה ועוד . השאמנים האינדיאנים קוראים לזה 'החזרת חלקי נשמה אבודים'. לנסוע אל הנשמה ולשקם את החלקים האבודים, זהו ריפוי שמאני מדהים ביותר. "אני מקבלת השראה משיטות טיפול בתרבויות שונות וידע עתיק יומין ולומדת מכולם. מההודים, האבוריג'ינים, האשורים וכו'

בפגישות פרטיות, בסדנאות, בשיחות ובמדיטציות שלי , אני מראה כיצד להתעורר לחיים שוב, להחלים מכאב, לשחרר את הדפוסים שליליים, להיות בשפע של האהבה ובדרכים חדשות בחיים. אני אקח אותך דרך תהליך פקיחת עיניים להפעלה של האני, העין של תודעה , התחברות לכוח רב עוצמה בתוככם, מעבר למגבלות של האגו, לאיזון הפנימי - פיזי, רגשי, רוחני, נפשי. לרפא את הפיצול בין הלב, הנפש והרוח, ובכך לאפשר לאור והאהבה לזרום דרך הצ'אקרות ולאפשר את העצמי הזוהר שלכם להוות הכוח הפנימי.

נרפא את הפיצול בין לב, נפש ורוח, נאפשר לאור ולאהבה לזרום דרך הצ'אקרות שלך ולעצמי הזוהר שלך לחדור ולהאיר מתוך האני האמיתי שלך . זה הזמן והסיכוי שלך לגור באלוהי . להיות כל מה שאתם יכולים להיות,.לסמוך ולהביע את המתנות הייחודיות שלכם ולשתף עם העולם, בכך אתם יוצרים אפקט אדווה ועוזרים לאתגר אחרים, למימוש עצמי ובכך לשרת את התכנית האלוהית, בתכנית הגדולה האוניברסלית.

אותן תובנות ביחס לבריאות האינדיבידואל תופסות לגבי ריפוי המדינה והיקום. מכאובים ומצוקות במישור הלאומי, היקומי והאוניברסלי, יוצרים אנרגיות מזיקות שעם הזמן הופכות למחלות ולעומתן אמונה נעלה והתמסרות לאידיאלים וערכים יוצרת ניסים, לראייה נס החנוכה - כד קטן שמונה ימים שמנו נתן. בכך אני מביאה קול קורא לכל אחד מאתנו להתנהל באנרגיות חיוביות ומתוך מיטב הכוונות, לרפא את עצמנו ואת החברה בה אנו חיים'.

בת שבע דור טל. 052-5435511
בת שבע דור. צילום: אבי נועם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   אירנה איב זיסר לויט היא נומרולוגית...
*   בת שבע דור* מורה רוחנית ומתקשרת עורכת...
*   המיסטיקאית ריקי קיטרו בתחזית על המלחמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים