סופרסונס בשיתוף הרצוג, פוקס נאמן יכשירו מנכ'ליות לחברות המובילות בישראל. כתבה: רונית קיטאי.צילום: באדיבות 'סופרסונס'

נשים בתפקידי ניהול, סמנכ"ליות, מנהלות אגפים ומנכ'ליות שעובדות בפירמות בחברות ציבוריות ובמגזר הפרטי הן רק חלק ממשתתפות המסלול החדש של 'סופרסונס' בתכנית הדגל של הארגון, בי'ס למנכ'ליות העתיד, שנפתח השבוע בשיתוף משרד עורכי הדין הרצוג פוקס נאמן

פורסם ב: 17/11/2021 16:30

בי'ס למנכ'ליות העתיד - סופרסונס והרצוג פוקס נאמן. צילום: באדיבות 'סופרסונס'
מחזור חמישי של תכנית הדגל של סופרסונס נפתח השבוע (ב') בשותפות עם משרד עוה"ד הרצוג, פוקס נאמן, מפירמות עורכי הדין המובילות בישראל לאור ביקוש עצום שעולה מן השטח בימים אלה מנשים בתפקידי מפתח ומחברות המבקשות לקדם שוויון מגדרי בתפקידי ניהול בכירים. מטרת הפרויקט פורץ הדרך היא להביא להגדלת מספר הנשים המכהנות בתפקידי ניהול בכירים במשק הישראלי ונמצאות בעמדות ניהול והשפעה ולתרום לצמצום הפערים המגדריים בשוק התעסוקה הישראלי.

הרציונל העומד מאחורי פתיחת התכנית הוא שבשנת 2021, בואכה 2022 נשים עדיין נעדרות מתפקידי הניהול וההשפעה הבכירים ביותר, זאת למרות שהן מהוות יותר ממחצית מהאוכלוסייה. לראיה, רק 16% מתפקידי ההנהלה הבכירים בישראל מאוישים ע"י נשים, רק 5.4% מכלל ראשי הרשויות בישראל הן נשים, ישנה רק 20% נוכחות נשית בדירקטוריונים, נשים מרוויחות 34% פחות מגברים וישראל עדיין ממוקמת במקום הרביעי מהסוף בין מדינות ה- OECD בפערי שכר.

עו'ד אורלי ג'רבי ראשת מחלקת דיני עבודה במשרד הרצוג פוקס נאמן: 'אנו גאים לקחת חלק בתהליך החשוב הזה של קידום שוויון מגדרי בצמתי קבלת ההחלטות החשובים במדינת ישראל. כמשרד שפעל לקידום ערכים חברתיים מיום היווסדו, אנו ממשיכים כיום במסורת להוביל לא רק מבחינה עסקית, אלא גם מבחינה ערכית. שילוב הידיים שלנו עם סופרסונס בקידום שוויון מגדרי בעמדות ניהול, הוא טבעי ומתבקש, ואני מאמינה שהוא יאיץ את הגשמת יעד חשוב זה'.

נשיאת סופרסונס ויו'ר קבוצת תשעשרה, חנה רדו: 'מאז שפתחנו את המחזור הראשון בארץ לפני כשנתיים היו שינויים לטובה במצב השוויון המגדרי בישראל, אך העבודה עוד לא הושלמה. אנו מאמינות שככל שיותר נשים יעברו את התכניות שלנו ויהיו חלק מקבוצת עמיתות שדוחפת אותן קדימה ומחברת אותן להזדמנויות פיתוח מקצועי - כך נגיע מהר יותר ל-50% נשים בצמתי הכרעה. אני שמחה שיותר ויותר חברות במשק מבינות את החשיבות ומצטרפות אלינו'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ח'כ לימור מגן תלם ערכה סיור במפרץ חיפה...
*   מוזיאון העיר חיפה בשיתוף קרן ג'נסיס...
*   'אתם כאן אצלי אבל אני כאן כי אתם הייתם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים