ד'ר גליה שטמר נבחרה למנהלת המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי לגליל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רוני אלברט

ד"ר גליה שטמר החלה בימים אלו את תפקידה כמנהלת המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי לגליל, לאחר שנבחרה לתפקיד במכרז. ד'ר שטמר תחליף את ד'ר אנדריי בראשטר הפורש לגימלאות וימשיך לעסוק במחקר במכון המחקר של המרכז הרפואי לגליל

פורסם ב: 15/11/2021 20:38

ד'ר גליה שטמר. צילום: רוני אלברט
ד'ר שטמר מנהלל, נשואה + 3, סיימה בשנת 1999 את לימודיה בביה'ס לרפואה של האוניברסיטה העברית. בשנת 2004 סיימה התמחות ברפואה פנימית, אותה עשתה במרכזים הרפואיים בילינסון ומאיר. בשנת 2008 סיימה התמחות בהמטולוגיה והשתלות מח עצם במרכז הרפואי רמב'ם.


בשנת 2009 החלה את עבודתה במרכז הרפואי העמק, שם שימשה רופאה בכירה במכון ההמטולוגי. במסגרת תפקידה זה פיתחה, הובילה והטמיעה טיפולים מתקדמים בתחום המחלות המילואידיות, ובעיקר בתחום מחלות מילודיספלסטיות (MDS) - העוסקות באי-ספיקה של מח עצם וטרום לוקמיה - כמו גם לוקמיה מסוגים שונים. בנוסף על כך היא משמשת מזכירת החוג למחלות MDS ולתחום כישלון השתלת מח עצם, וכן הינה חברה בוועד האיגוד ההמטולוגי הארצי.

אומרת ד'ר גליה שטמר: 'אני שמחה להתחיל דרך חדשה ומאתגרת בניהול המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי לגליל. זה כבוד עבורי להחליף אדם ורופא עם שיעור קומה כד'ר בראשטר. החזון שלי הוא להמשיך את תנופת המחקר הבסיסי, להמשיך ולפתח את תחום המחלות המילואידיות בו אני עוסקת, יחד עם התחומים האחרים במכון, ולקדם את החינוך הרפואי, תוך הנחיית סטודנטים ומתמחים. בנוסף, בכוונתי למצב את המכון ההמטולוגי כמוביל בצפון בפרט וברמה הארצית בכלל'.

מנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום, איחל הצלחה לד'ר שטמר בתפקידה החדש והודה לד'ר בראשטר על עבודתו המסורה לאורך השנים.

המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי לגליל, המעניק שירותים לאוכלוסייה של 650 אלף תושבים, עוסק במגוון תחומים, ובהם התחום ההמטו-אונקולוגי, מחלות דם ובירורים הקשורים למחלות מסוג אלו.

(גל זייד)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   זוכרים את פרופ' שאול שאשא ז'ל. אלמנתו...
*   הפתעה גדולה ומשמחת: מחקר חדש באוניבסיטת...
*   לראשונה בצפון: מרפאה ייחודית לטיפול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים