בזק בינלאומי השיקה את נתב FIBER+, הנתב החדש והמתקדם ביותר שלה התומך בטכנולוגיית סיבים אופטיים

החיבור לנתב FIBER+, יאפשר למשתמשים חווית גלישה אחידה רציפה ועוצמתית, צפייה אופטימלית בסטרימינג ובטכנולוגית שידור 4K, חווית גיימינג משופרת על ידי הורדת משך השיהוי בצורה משמעותית ואפשרות לחיבור של עד 128 מכשירים בו זמנית. ניתן לחבר את הנתב באופן עצמאי

פורסם ב: 15/11/2021 17:42

bezeqint.fiber+
ל- 3 חודשים ראשונים של שימוש - ללא עלות . מהחודש הרביעי 19.90 ש'ח לחודש בלבד .

כך השיקה היום בזק בינלאומי את נתב FIBER+, הנתב החדש והמתקדם ביותר שלה, התומך בטכנולוגיית סיבים אופטיים (בטכנולוגיות GPON 2.5G/1.25G) ובמהירויות גבוהות במיוחד.

בדומה לנתבים הביתיים החדשים, גם נתב זה תומך בטכנולוגיית רשת אלחוטית אחודה המאפשרת הצגת רשת אחת בבית הלקוח בעוד המכשירים המחוברים לרשת, יכולים לעבור באופן אוטומטי בין התדרים השונים של ה-WiFi להבטחת ביצועים אופטימליים. טכנולוגיה זו מאפשרת שידור רציף וחלק של ה-WiFi בטווח הקליטה של הנתב.

החיבור לנתב יאפשר למשתמשים חווית גלישה אחידה רציפה ועוצמתית, צפייה אופטימלית בסטרימינג ובטכנולוגיית שידור 4K, חווית גיימינג משופרת על ידי הורדת משך השיהוי בצורה משמעותית ואפשרות לחיבור של עד 128 מכשירים בו זמנית.

החיבור לנתב החדש יסייע ללקוחות בזק בינלאומי ליהנות מהדור הבא של הכבל התת ימי שבבעלות החברה, המותאם במיוחד לגלישה על גבי תשתית של סיבים אופטיים ומאפשר גלישה חלקה וללא הפרעות על גבי רשת אופטית עצמאית מקצה לקצה, ללא מגבלת תעבורה. הדבר מתאפשר לאחר שבזק בינלאומי השלימה פרויקט רחב היקף של הכפלת קיבולת התעבורה בכבל התת ימי שבבעלותה ל- 25 טרה, מיזם אשר ממצב אותה כספק התקשורת בעל קיבולת התעבורה הגדולה ביותר בישראל ובעל השרידות הגבוהה ביותר.

לקוחות המעוניינים יוכלו להזמין טכנאי בזק בינלאומי לחיבור לסיבים ללא עלות נוספת (בתקופת המבצע, לאחר התקנת תשתית).
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החורף בעיצומו. קר ובמקומות מסויימים...
*   דודו מינה הבעלים של רשת הגלידריות...
*   חברת 'בן & ג'ריס' בישראל השיקה מחדש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים