מנכ'לית 'כללית' הנכנסת, רות רלבג, סיירה במרפאות 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי

היה זה ביקור ראשון של מנכ'לית 'כללית' רות רלבג מאז כניסתה לתפקיד. את הסיור הובילו מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי רונן נודלמן, חברי הנהלת 'כללית', ד'ר אבי גולדברג מנהל המרכז הרפואי 'כרמל' וחברי הנהלת המחוז

פורסם ב: 15/11/2021 16:53

צילום: דוברות 'כללית'
היה זה ביקור ראשון של מנכ'לית 'כללית' רות רלבג מאז כניסתה לתפקיד. את הסיור הובילו מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי רונן נודלמן, חברי הנהלת 'כללית', ד'ר אבי גולדברג מנהל המרכז הרפואי 'כרמל' וחברי הנהלת המחוז.

הסיור שנערך במרפאות 'כללית' שפרינצק, במרכז בריאות הילד 'ארמון' ובמרפאת כרמל צרפתי וכלל סקירה על העשייה הענפה, שיפור השירות וההתאמות שנעשו בשלוש השנים האחרונות במחוז שהובילו לעליה בנתח השוק ולהצטרפות של לקוחות ל'כללית', כולל פירוט על מגוון השירותים הנרחבים לצד ההתמודדות עם האתגרים השונים.

המנכ'לית החדשה רות רלבג, התרשמה מפעילויות קידום בריאות נרחבות המתקיימות ברחבי המחוז ומחזקות את הקשר בין המרפאות והצוותים לקהילה, ממוקד הלילה וסופי השבוע של 'כללית' במרכז רפואי 'כרמל' שהוא הראשון מסוגו בארץ בתוך מתחם אשפוז היום המאובזר והמשופץ, מהפעילות המרחבית ומשיתופי הפעולה הקיימים עם בי'ח 'כרמל', פעילות שמובילה את הארץ מבחינת איכות רפואית ומרצף טיפול שתורם מאוד לחווית המטופל.

רונן נודלמן מנהל המחוז, אמר במהלך הסיור : 'כלליתמובילה את הבריאות בחיפה וגליל מערבי ותמשיך להוביל. חלקה של 'כללית' ובעיקר מי שמובילים את הרפואה ,צוותי המרפאות, הוא משמעותי וממשיך לגדול מיום ליום. אנו גאים בפועלנו, בהובלת המאבק הלאומי בנגיף הקורונה לצד המשך מתן טיפול רפואי איכותי בשגרה. אנו ערוכים לקראת חיסוני ילדים נגד קורונה ונמצאים בעיצומו של מבצע חיסוני שפעת'.

בתום הסיור ערכה המנכ'לית רות רלבג , מפגש עם הנהלת המחוז ומנהלי המנהלות ובדברי הסיכום הודתה למנהל המחוז, לצוותי המרפאות על עבודתם המסורה ואמרה כי במחוז יש עשייה שמעוררת גאווה. 'התרשמתי לטובה מהקשר החזק בין הצוותים למטופלים והמעורבות עם הקהילה הסובבת . רמת השירות הניתנת כאן היא גבוהה מאוד ובעיקר ניכרת האיכות הרפואית המצויינת בתחומי הרפואה המונעת ורפואת השיגרה'.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ירידה במספר חולי הקורונה באשפוז הביתי...
*   ביום הרופא מצדיעים לרופאי בי'ח 'כרמל'...
*   בשל העלייה בהיקפי התחלואה, שירותי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים