'בוקר אישי' התקיים היום בעופר גרנד קניון חיפה שכלל מפגש עם דני קושמרו ולאחריו הקרנת הסרט 'התקופה היפה בחיי'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

היה זה מפגש מרתק עם איש התקשורת דני קושמרו, העיתונאי, העורך ומגיש חדשות ערוץ 12 שידוע כאוהד מושבע של הפועל באר שבע העיר בה נולד. דני קושמרו המזוהה עם כל אקסטרים והתנסויות במקומות הכי מפחידים בעולם, גילה כי הוא ... פחדן , וכל האקסטרים הזה הוא כדי להתגבר על הפחד

פורסם ב: 15/11/2021 15:47

דני קושמרו בעופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי
המפגש כלל הרצאה מעוררת השראה של דני קושמרו בה חשף סיפורים רבים מאחורי הקלעים, אירועים שעליהם נכתב ודובר, קולגות להם פירגן בנדיבות וגם העלה סרטון קצר עם ידידו אדיר מילר.

דני קושמרו סיפר על הנעשה במערכת החדשות של ערוץ 2 (12 בשלט) הנצפית ביותר בישראל, על השאלות והדילמות של מערכת משפיעה כל כך ושפע של סיפורים קטנים מאחורי הרגעים הגדולים ועוד.

בתום הרצאתו השיב לקהל על קושיות שונות וגם התבדח על השכר העצום שמשלמים לראשי ממשלות לשעבר על כל הרצאה, 'בניגוד למה שאני מקבל. נראה כי היה מעדיף לצחוק יותר בדרך אל הבנק. טבעי.

אגב, לפני שנים באחד האירועים פגשתי את האדריכלית ומעצבת הפנים מיכל סביון קושמרו. לשמע שמה שאלתי אותה אם יש לה קשר לדני קושמרו. 'אכן. אבי שני הבנים שלי' ענתה בחיוך. אהבתי. זה היה האקס כמובן. דני קושמרו חי באושר בזוגיות עם אנג'ליקה והם הורים לבת קטנה.

לאחר הרצאתו של דני קושמרו הקהל נהר להצטלם איתו סלפי ולאחר הפסקה קצרה הוקרן הסרט 'התקופה היפה בחיי' מסרטי 'נחשון' (חיפאים במקור.ר.ק.) המדמה לצופים בו את היכולת לחיות מחדש את היום המאושר בחיים. נכחו מנהלות השיווק של HOT סינמה (לירון מורנו) ושל עופר גרנד קניון חיפה (מיטל ציפרוט). היה כל כך מהנה ומפנק עד שכל מי שהיה שם מחכה כבר לאירוע הבא שיכינו לקהל. אגב 60 ש'ח בלבד היה מחיר הכרטיס שכלל קפה ,מאפה ופינוקים.
דני קושמרו ומיטל ציפרוט מנהלת השיווק של עופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי

דני קושמרו ב'בוקר אישי' בעופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי

לירון מורנו מנהלת השיווק של HOT סינמה עופר גרנד קניון חיפה. צילום :רונית קיטאי

דני קושמרו ורונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי 'רינונים'. צילום: שרה איקו

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   גבר בשנות העשרים לחייו שנורה בחיפה...
*   בקרוב יעלה פודקאסט בערוץ היוטיוב...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, לשרת התחבורה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים