חלק מפיילוט לבחינת מתקני כושר בשטחים פתוחים, הוצב מתקן משקולות ייחודי בטיילת חוף זמיר בחיפה. צילום: דוברות עיריית חיפה

בשורה לחובבי הכושר בחיפה - השבוע התחדש חוף זמיר במתחם כושר ייעודי לאוויר הפתוח. עיריית חיפה תתקין תאורה זמנית במגרשי הספורט 'האגרוטק' במבואות הדרומיים של חיפה

פורסם ב: 11/11/2021 22:24

צילום: דוברות עיריית חיפה
מתקני ה - Street Barbell נחשבים לדור הבא בתחום הכושר לשטחים פתוחים, המתקנים עמידים בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ומאפשרים ביצוע של מספר תרגילים רב, תוך עבודה על קבוצות שרירים שונות.

בשלב זה התקינה עיריית חיפה במקום מכשיר אחד, כפיילוט לבחינת התאמתו לסביבה חופית, מתוך כוונה לשלב בהמשך מתקנים נוספים שיספקו יכולת אימון מגוונת.המכשיר מאושר על ידי מכון התקנים לתקן 1497.

בשונה ממתקן משקולות רגיל, שעובד לפי משקל הגוף של המתאמן, פועל המתקן החדש כנגד צלחות משקל במערכת הידראולית.
האימון במתקן יכול להתבצע במגוון צורות, כגון: ישיבה, עמידה, כריעה וכיוצ״ב, בדרגות קושי שונות.

המתאמנים בחוף יוכלו לקבל הנחיות לשימוש במתקן באמצעות סרטון הדמייה (בשפות אנגלית, רוסית וערבית), שיישלח לניידם הפרטי לאחר שיסרקו קוד QR שמוטבע על השילוט במתחם.

מנהל אגף החופים בעיריית חיפה, יחיאל (חיליק) אמסלם: 'פעילות גופנית סדירה היא אחד מהדברים החשובים ביותר שהתושבים יכולים לעשות למען בריאותם ואין כמו רצועת החוף להעניק סביבה מצוינת לפעילות ספורטיבית. הצבנו מתקן כושר ייחודי בחוף זמיר על מנת להמשיך ולעודד את הציבור לשלב פעילות גופנית בצד הבילוי והשהייה בחופי הרחצה'.

(גיל מלר)

***
העירייה תתקין תאורה זמנית במגרשי הספורט האגרוטק לאחר שהתאורה במגרשי האגרוטק, במבואותיה הדרומיים של חיפה פורקה בשל מסוכנותה למשתמשים, המתחם יחזור להיות מואר במהלך שבוע הבא.לאחר שהבינה ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם כי התאורה הקבועה במקום צפויה להיות מותקנת רק בעוד מספר חודשים, היא הנחתה את מנכ"ל העירייה ואת רשות הספורט להסדיר תאורה זמנית, כבר החל משבוע הבא, לרווחת הקבוצות המתאמנות במגרשים אלו.

(גיל מלר)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שרת הכלכלה אורנה ברביבאי וחבר הכנסת...
*   לרגל 100 שנים להיווסדו של בי'ס 'תל חי'...
*   המשרד של אמה, עו'ד טליה שקולניק-קרייר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים