אורטל עמר והדר ברייר הצטלמו לקמפיין פרסום חדש של קבוצת 'הולמס פלייס'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עירד נצר

בקמפיין החדש שצולם במועדון 'הולמס פלייס פרימיום' בראשון לציון, יצאו אורטל עמר והדר ברייר בקריאה למציאת בן זוג מתאים .במילים גבוהות 'מחפשות את האחד'. אחד לכל אחת.. במילים אחרות, לקמפיין, מדובר במבצע 1+1. הקמפיין באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן

פורסם ב: 10/11/2021 14:39

הדר ברייר ואורטל עמר בקמפיין לקבוצת 'הולמס פלייס'. צילום: עירד נצר
בקמפיין החדש הרווקות הדר ברייר ואורטל עמר יוצאות בקריאה נרגשת ומכריזות שהן 'מחפשות את האחד'. אז נכון שכל אחת מהן תשמח לזוגיות נעימה אך הכוונה כאן לאחד שיצטרף אליהן למבצע החדש של הומלס פלייס 1+1 מתנה


במסגרת הצילומים, אורטל והדר חיפשו את הפלוס אחד שמתאים להן במתחמים השונים בחדר הכושר : ספינינג, משקולות, הליכונים, בריכה וסאונה. רק שהפעם לא מדובר בזוגיות אלא באחד שיצטרף אליהן למבצע החדש 1+1 מתנה של הומלס פלייס וגו אקטיב.

אורטל והדר סיכמו את עניין החיפוש אחר האחד ואמרו: הוא יכול להיות גבוה, או נמוך מפורסם, או אנונימי, שחיין, רקדן, זמר, הוא יכול להיות קליל, כבד, זה באמת לא משנה העיקר שיהיה הפלוס אחד שלי ... למבצע 1+1 מתנה של הולמס פלייס וגו אקטיב כמובן.

הקמפיין החדש של קבוצת הולמס פלייס, באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן, יעלה בטלוויזיה ובדיגיטל בהשקעה כספית כוללת של מיליון וחצי ש'ח. על הדר ברייר אומרים שיש לה מישהו חדש לאחרונה אך צילום משותף שלהם המדור טרם ראה. ימים יגידו אם זה יתפתח למשהו יותר רציני.

(איתן אטיאס)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות חגגה אתמול...
*   ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי'...
*   יש עורכות דין שתקופת הקורונה עשתה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים