מציינים את יום הדימותן הבינלאומי במרכז הרפואי לגליל. לא טעיתם. יש קשר לדימות (רנטגן). כתבה: רונית קיטאי. צילום: רוני אלברט

מערך הדימות של המרכז הרפואי לגליל בנהריה, שמובילים מנהל המחלקה ד'ר דורון פישר, והדימותן (רנטגנאי) הראשי רג'א עודה, ציינו את יום הדימותן הבינלאומי, שמטרתו להוקיר את טכנאי הרנטגן של בית החולים ,על עבודתם החשובה. מנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום וסגנו ד'ר צבי שלג בירכו אותם

פורסם ב: 09/11/2021 17:24

יום הדימותן הבינלאומי. צילום: רוני אלברט
עובדי מערך הדימות התכנסו באודיטוריום שבמרכז לחינוך לבריאות ע'ש אנגל, שם נפגשו עימם מנהל המרכז הרפואי פרופ' מסעד ברהום, וסגנו ד'ר צבי שלג.

פרופ' ברהום הודה לעובדי מערך הדימות, עליהם אמר כי הם מהווים חוליה מקשרת בין הידע הרפואי לבין העולם הפנימי של גוף האדם, ופעמים רבות משמשים 'העיניים של הרופאים', באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך.

מערך הדימות במרכז הרפואי לגליל מהווה עוגן חשוב בפעילות היומיומית, עם 300 אלף בדיקות המתקיימות מידי שנה, וביניהם צילומי רנטגן, בדיקות אולטרסאונד, תהודה מגנטית (MRI), אנגיו (מחלות כלי דם), בדיקות CT ופעולות מורכבות ביחידה לרדיולוגיה פולשנית (צינתורי מוח).

במהלך השנים עברה המחלקה קפיצת מדרגה רצינית, כאשר מיחידה צנועה עם שלושה חדרים בתחילת הדרך, הפכה למערך מרשים עם 15 חדרים, שהינו מוביל ברמה הארצית ומעניק שירותים רבים ומגוונים לרווחת הקהילה אותה משרת המרכז הרפואי, הכוללת 650 אלף תושבים. שמו של בית החולים הפך לשם דבר ברחבי הארץ בתקופת כהונתו של פרופ' מסעד ברהום.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   זוכרים את פרופ' שאול שאשא ז'ל. אלמנתו...
*   הפתעה גדולה ומשמחת: מחקר חדש באוניבסיטת...
*   לראשונה בצפון: מרפאה ייחודית לטיפול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים