השבוע ב'כללית' חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

לרגל יום הרוקח שחל השנה ב -11.11.21 תכירו את אימאן אבשאי מ'מ מנהלת בית מרקחת כרמל צרפתי של כללית ורכזת הדרכה רוקחית

פורסם ב: 07/11/2021 15:49

אימאן אבשאי מ'מ מנהלת בית מרקחת כרמל צרפתי. צילום: דוברות 'כללית'
אימאן אבשאית בחרה ללמוד רוקחות כדי לעזור לאנשים לקבל את הטיפול התרופתי שלהם בצורה בטוחה. היא בת 28, נשואה וגרה באעבלין למדה תואר ראשון ברוקחות באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ובתום לימודיה המשיכה לתואר שני ברוקחות קלינית קהילתית באוניברסיטת בן גוריון. בתום לימודיה החלה לעבוד כרוקחת במרפאות כללית חיפה וגליל מערבי.

'כאשר התחלתי לעבוד בתור רוקחת גיליתי עוד פאן של המקצוע שאני אוהבת: לתת שירות, לעזור לאנשים, לפתור את הבעיות שלהם דווקא ברגעים שהם הכי זקוקים לעזרה ותמיכה', שיתפה אימאן.

בשנים האחרונות בית המרקחת עובר מהפכה דיגיטלית וכיום ניתן לקבל ייעוץ רוקחי מרחוק, שירות שניתן בחינם, לזמן תור לבית המרקחת,שירות שחוסך לכם את ההמתנה, להזמין תרופות עד הבית , שירות שכרוך בתשלום או לאסוף את התרופות מהסניף.

''כל השידרוגים הטכנולוגים משפרים את השירות למטופל, חוסכים זמן ומצמצמים את ההגעה לבית המרקחת. יש גידול בשימושי האון ליין בתחום הרוקחות ואנחנו ממליצים לכולם לאמץ אותם', ממליצה אימאן אבשאית.

"עולם הרוקחות עובר שינויים רבים והיום הרוקח הוא חלק מהצוות המטפל ומסייע בתחום האיכות הרפואית על ידי ייעוץ רוקחי ובהכוונה. קיים שיתוף פעולה עם הצוות המטפל וזו גאווה גדולה בשבילי לעבוד לצד האנשים במרפאות - רופאים, אחיות, מינהל והצוות בבתי המרקחת. אנשים מקצועיים, מסורים, אכפתיים" סיכמה אימאן.

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   זוכרים את פרופ' שאול שאשא ז'ל. אלמנתו...
*   הפתעה גדולה ומשמחת: מחקר חדש באוניבסיטת...
*   לראשונה בצפון: מרפאה ייחודית לטיפול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים