חדש מקלינקס: קלינקס נטורל פרש טישו מועשר בתמציות אקליפטוס ומנטול להקלה על גודש באף ובאריזה הניתנת למיחזור. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

קלינקס Natural Fresh זה מה שנקרא לשמור על האף ואף על פי כן גם לשמור על איכות הסביבה. גם לנשום קל יותר בזכות ריח האקליפטוס-מנטול שבו רוויות הממחטות נייר הללו הנמכרות באריזת קרטון הניתנת במלואה למיחזור

פורסם ב: 04/11/2021 15:38

kleenex natural fresh. צילום: יח'צ קלינקס
חדש מקלינקס: טישו מועשר בתמציות אקליפטוס ומנטול להקלה על גודש באף ובאריזה הניתנת למיחזור

קלינקס Natural Fresh - ממחטות טישו לנשימה קלה בניחוח אקליפטוס מנטול, המסייעות בהקלה של אף גדוש וסתום

קלינקס, המותג האהוב המוכר בזכות נייר הטישו הרך והאיכותי שלו, מבית ענקית מוצרי הצריכה, קימברלי קלארק, מרחיב את פורטפוליו המוצרים שלו ומשיק לקראת החורף את קלינקס Natural fresh, טישו ייעודי המסייע בפתיחת אף סתום ומקל על הנשימה הודות תוספת תמציות אקליפטוס ומנטול. Natural Fresh אידיאלי לשימוש בעיקר בתקופת החורף, המאופיינת בשפעת וצינון.

כידוע, בתקופת החורף רבים סובלים מאף גדוש או אף אדום ומגורה וגם נתוני סטורנקסט מצביעים על גידול של כמעט 50% בשימוש בטישו בחודשי החורף אל מול חודשי הקיץ. לטובת עונת החורף המלווה רבים באף גדוש וקשיי נשימה פיתחו בקלינקס את Natural Fresh, טישו תלת שכבתי המועשר בתמציות אקליפטוס ומנטול. הסגולות של שמן האקליפטוס והמנטול ידועות כמנקות את דרכי הנשימה, מסייעות בפתיחת סינוסים, ומקלות על הצטננות ומחלות נשימתיות שונות.

בחברת האם של קלינקס, קימברלי קלארק, פועלים כל העת לפיתוח מוצרים סביבתיים ככל שניתן ולכן הטישו החדש ישווק באריזת קרטון ללא פלסטיק הניתנת ל-100% מיחזור.ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם החל מחודש נובמבר 2021.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   החורף בעיצומו. קר ובמקומות מסויימים...
*   דודו מינה הבעלים של רשת הגלידריות...
*   חברת 'בן & ג'ריס' בישראל השיקה מחדש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים