חגגו את הולדת בנם השלישי מאיה (זגדון) ואודי (אהוד) קובי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום משפחתי

בבית הכנסת 'היכל אליהו' ברח' התמר 8 בכרמל המערבי בחיפה, חגגו מאיה קובי (שוטרת, רכזת מתנדבים מחוז חוף) ילידת חיפה, ואודי (אהוד) קובי , מהנדס תוכנה ברפא'ל שנולד בצפת, את ברית המילה לבנם אלרואי, אח לאורי (בחולם) ואריאל

פורסם ב: 03/11/2021 15:00

מאיה ואודי קובי עם ילדיהם אורי (בחולם) ואריאל. צילום: אלבום משפחתי
היה לי ברור שבאות א' יתחיל גם שמו של הפעוט, השלישי לשושלת קובי. קבלו את הפעוט אלרואי קובי. ככה זה ששם אביו מתחיל באות א' וכך גם שמות האחים שלו.

במזל טוב ובאירוע משפחתי שמח חגגו בבית הכנסת בשכונת מגוריהם, בני משפחת זגדון-קובי את הולדת הבן-הנכד אלרואי קובי. ישב על כסא הסנדק, אחיה של מאיה, בוחן התנועה שי זגדון, אשר באירוע המשפחתי כל שיכול היה לעשות הוא לבחון את התנועה בה זז הפעוט לפני ה'ברית' ואחריה. המוהל היה לא אחר מאשר אריה פרג'ון בעבר ראש העיר טירת כרמל בשנים 2003-2009.

את הברית ביצע המוהל אריה פרג'ון ללא כל קבלת תמורה. 'זו מצווה', הוא אומר. כיום אריה פרג'ון הוא חבר מועצת עיריית טירת כרמל ויו'ר מועצת תל-רגב,העוסק בפיתוח. רעייתו רותי פרג'ון מוכרת בזכות עצמה. עד לפרישתה לגימלאות רותי פרג'ון עבדה כראש צוות בבנק לאומי לישראל סניף ראשי חיפה.

היו כל בני המשפחות וביניהם הוריו של אודי שמתגוררים בצפת,העיר בה נולד אודי קובי. ההורים הם יפה קובי עובדת עיריית צפת ודוד קובי נהג מונית. הוריה של מאיה קובי הם ניסים זגדון, גימלאי של חברת חשמל שעבד בהשגחה ומישל. שיהיה במזל טוב והרבה נחת שולח גם המדור.
שי זגדון על כסא הסנדק. צילום: אלבום משפחתי

אלרואי קובי, הפעוט לבית קובי. צילום: אלבום משפחתי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שרת הכלכלה אורנה ברביבאי וחבר הכנסת...
*   לרגל 100 שנים להיווסדו של בי'ס 'תל חי'...
*   המשרד של אמה, עו'ד טליה שקולניק-קרייר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים