חברת 'לאנץ' טיים' התגייסה לפעילות בגנים, בתי הספר והצהרונים במסגרת חודש המודעות לסרטן השד

'לכי להיבדק!' היה המוטו של הכיתוב בלאנץ' טיים אשר צבעו את כל הפעילות בצבע הוורוד. המנכ'ל אלי מלכה רואה חשיבות עליונה להשתתף בחודש המודעות לסרטן השד ולעודד את כולן ללכת ולהיבדק

פורסם ב: 01/11/2021 17:33

נשות חברת לאנץ טיים לובשות ורוד .צילום: שליס
לאנץ' טיים, המתמחה בייצור ואספקת ארוחות לילדים במערכת החינוך, צבעה את כל פעילותה בוורוד: עובדי הייצור, ההנהלה ונהגי החלוקה לבשו כולם חולצות וורודות עם הכיתוב 'לכי להיבדק!'.

המזון הנשלח למוסדות החינוך נארז בוורוד בצירוף עלוני מידע עבור הנשים המנהלות, הסייעות וצוות החינוך של הצהרון
יוזמה מבורכת של חברת לאנץ' טיים. החברה, המתמחה בייצור ואספקת ארוחות לילדים במערכת החינוך, קיימה אתמול פעילות מרגשת, במסגרת החודש להעלאת המודעות לסרטן השד, במסגרתה צבעה החברה את כל פעילותה בוורוד.

כל עובדי החברה וביניהם אנשי ההנהלה, מוקד השירות, צוות הטבחים ונהגי החלוקה, לבשו כולם חולצות ורודות, עליהן התנוסס המסר: 'שיהיה לך יום ורוד – לכי להיבדק!'. בנוסף, דאגה החברה כי כל מנות האוכל שנשלחו היום לגנים, בתי ספר וצהרונים ברחבי הארץ, יגיעו לכל מקום כשהוא ארוז בוורוד. למשלוח צורף עלון מידע, שנועד עבור הנשים מנהלות הצהרון, הסייעות והצוות.

אלי מלכה מנכ'ל חברת 'לאנץ' טיים': 'אלפי נשים פועלות במערכת החינוך והן עושות עבודת קודש בדאגה לילדים של כולנו. ראינו חשיבות עליונה לקחת חלק בחודש המודעות לסרטן השד ולעודד את כולן ללכת להיבדק'.
אלי מלכה מנכל חברת'לאנץ' טיים'. צילום: ארקדי רסקין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   חברת HackerU תרמה עשרות מחשבים וציוד...
*   חברת ר.ב.דגנים יבואנית מותג התבלינים...
*   ב- 28.12.2021 נערכה ברחבי הארץ בחינת ההסמכה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים