קולנוע המצוייד במיטב השכלולים ייפתח בתיאטרון העירוני ביקנעם. כתבה: רונית קיטאי

לשם הפעלת הקולנוע ע'י המתנ'ס, דאגה עיריית יקנעם להצטיידות בסכום של 400 אלף ש'ח ובמסגרת זו הותקנה מערכת ממוחשבת ומשוכללת להורדת סרטים חדשים

פורסם ב: 01/11/2021 14:49

תיאטרון יקנעם. צילום: דוברות יקנעם
ראש העיר יקנעם סימון אלפסי: 'אנחנו מרחיבים את התרבות ביישוב ולצופים מובטחת חווית צפייה מדהימה. תפתחו יומנים כי הסרט הראשון יוקרן בחנוכה.

ותיקי יקנעם זוכרים את קולנוע עמית המיתולוגי, ולאחר שהוקם קולנוע קיץ מפואר ברחבת העירייה, יופעל באמצעות המתנ'ס החל מהחודש הבא קולנוע בתיאטרון העירוני.

הותקן מסך הקרנה חדש בגודל של 10 על 5, והותקנה מערכת רמקולים עם סאונד מלא על מנת לאפשר חווית צפייה ושמע המתאימה לאולמות קולנוע מובילים - מערכת שכוללת פרוססורים לרמקולים וכן ציוד נלווה לרמקולים.

בקולנוע יוקרנו סרטים לילדים, למבוגרים ולמשפחה כולה. הקולנוע יופעל על ידי המתנ'ס. הקרנת סרטים תהיה בשלב הראשון פעם אחת בשבוע. עלות כרטיס הכניסה תהיה מסובסדת והיא תיקבע על ידי המתנ'ס.

ראש העיר יקנעם סימון אלפסי: ' אנחנו שמחים להרחיב את שירותי התרבות בעיר ולפתוח קולנוע מפואר בתיאטרון העירוני. דאגנו ציוד הכולל את מיטב השכלולים, ואלו יבטיחו לקהל חווית צפייה ושמיעה מהסרטים. אני בטוח שהקולנוע יהיה הצלחה גדולה. נפעל להביא לעיר את מיטב הסרטים, והכל במחירים מסובסדים. צפייה מהנה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שרת הכלכלה אורנה ברביבאי וחבר הכנסת...
*   לרגל 100 שנים להיווסדו של בי'ס 'תל חי'...
*   המשרד של אמה, עו'ד טליה שקולניק-קרייר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים