ברק חקמט ודנית גרינברג יבואנים של המותג הספרדי HAAN בישראל, השיקו את המוצר הראשון שלהם ברשת 'סטורי'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

חברת HAAN הספרדית הינה חברה המחוייבת לשמירה על כדור הארץ לצמצום השימוש בחומר הפלסטיק הידוע כחומר מזהם ע״י כך שכל מוצריה ניתנים למילוי חוזר על ידי מיכלים מיוחדים. לאירוע הגיעו חברותיה וחבריה של דנית גרינברג

פורסם ב: 01/11/2021 12:38

צילום: אור גפן
באו: בר זומר בחברת אחותה, אתי קובו, מיקי בוגנים, נטלי דדון ובנה ריף, רומי גיאור, קסניה טרנטול, אירה דולפין, ליבר בלילתי, נועה כהן, עדן יוחנן, רוני שינקמן ועוד.


.אגב, עם כל מיכל ניתן למלא שלוש פעמים את המוצר ובכך לחסוך בשימוש בפלסטיק. בשנת 2020 הגיע מחזור המכירות של החברה לקרוב לארבעה מליון אירו ומוצריה נמכרים בכ-44 מדינות ברחבי העולם.


זוהי החברה הראשונה שגרינברג וחאמט מייבאים לארץ והם מבטיחים שבקרוב יגיעו עוד מותגים המקיימים אף הם את ערכי הקיימות ושמירה על כדור הארץ. דנית גרינברג וברק חאמט חברו לרשת 'סטורי' לצורך השקת ומכירת המותג ברשת החנויות שלה ובאתר.

עוד נכחו באירוע אורי רייז- מנכ'ל ובעלים, נועה ויויורקה סמנכ'לית השיווק של רשת 'סטורי' אשר הוקמה בשנת 2008 ופועלת מאז לקידום מותגים אחראיים בתחום האופנה והלייף סטייל, מתוך אמונה שלמותגים יש אחריות על העולם בו הם פועלים. מסתבר כי ב'סטורי' לא מסתפקים במכירת פריטים יפים ונחשקים אלא משתמשים בתשתית שלהם על מנת לעודד שינוי צרכני. בהחלט מבורך.
צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

דנית גרינברג עם נטלי דדון ובנה ריף רפאל. צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות חגגה אתמול...
*   ניצן שיק ושני יוסיפון שהשתתפו ב'חתונמי'...
*   יש עורכות דין שתקופת הקורונה עשתה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים