הולכים למען הבריאות.'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי מפעילה סדנאות הליכה ללא תשלום הכוללים הדרכה על ידי מאמני כושר מוסמכים. כתבה: רונית קיטא

זוהי אחת מהסדנאות ש'כללית' מפעילה. קבוצות הליכה ברחבי חיפה וגליל מערבי פועלת בהתאם לתו הסגול וללא תשלום. את הקבוצות מנחים מאמני כושר מוסמכים ומיומנים שמקנים למשתתפים כלים כיצד להתאמן בקרבת מקום המגורים וטיפים לאורח חיים בריא

פורסם ב: 31/10/2021 09:59

'כללית' קבוצת הליכה בקריית ים אוקטובר 2021. צילום: דוברות 'כללית'
טרנד קבוצות הליכה וריצה תפס תאוצה בשנים האחרונות בישראל והן הפכו לפעילויות הספורטיביות המומלצות על אנשים שרוצים להיות בריאים, להרגיש טוב, לרדת במשקל ולשמור על מפרקים, עצמות ושרירים פעילים.
ההליכה היא פעילות גופנית שמתאימה לכולם, משפרת סיבולת לב-ריאה, משפרת את זרימת הדם,
משפרת את היכולות המוטוריות, מפתחת את הכושר האירובי ומחזקת שרירים ואת עצמות הגוף.

כללית היא ארגון מקדם בריאות והיא מפעילה שלל פעילויות וסדנאות לשמירה על אורח חיים בריא במגוון רחב של נושאים: גמילה מעישון, איזון סוכרת, תזונה נכונה ובריאה, הכנה ללידה והכנה לכיתה א' ובשנה הנוכחית, עם החזרה לשגרה, נרשמה עלייה בפעילות הרפואית במרפאות ובמכונים, בדיקות וייעוץ נרחב של רופאים מתחומי הרפואה השונים והורחבו השירותים הרפואיים.

אורכי המסלולים מותאמים ומשתנים מקבוצה לקבוצה ולפי המשתתפים בה. בתחילת ובתום המסלול מתבצעים תרגילי מתיחות על מנת לחזק את השרירים ולשפר את היציבה.

"קבוצות הצעידה של 'כללית' הן חלק מתרומתה לבריאות הקהילה, לקבוצות אלו יתרונות רבים שיש בהליכה מודרכת: מתאימה לכל גיל וכמעט לכל מצב רפואי, נגישה ואף זמינה כלכלית. היא עדיפה על פני פעילות מאומצת, לעתים מאומצת מדי, במכוני כושר וללא העלויות הגבוהות הנלוות. בנו יש להן גם ערך מוסף בשל המפגש החברתי" מסבירה ענת ספרוני אליהו, מנהלת המחלקה לקידום בריאות במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית.

כללית מזמינה אתכם להצטרף לסדנאות ההליכה ולצעוד ברחבי הקריות.

לפרטים נוספים ולהרשמה יש לפנות למרפאה או בטלפון 2700*

או במייל:
walking@clalit.org.il

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שר הבריאות ניצן הורוביץ הצטרף לדוגם...
*   זוכרים את פרופ' שאול שאשא ז'ל. אלמנתו...
*   הפתעה גדולה ומשמחת: מחקר חדש באוניבסיטת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים