מה לנעלי 'טבע נאות' ולאננס? שיתוף עם חברת סטארט -אפ ירוקה 'נובה מילאן'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מורג ביטן

הסנדל של 'טבע נאות' משלב טכנולוגיה חדשנית לייצור עור מלאכותי מחומרים אקולוגיים בלבד המופק מצמח האננס. אפשר לצעוד מעכשיו על שיתוף הפעולה בין מיכאל אילוז מנכ'ל 'טבע נאות' לחברת הסטארט-אפ הישראלית 'נובה מילאן' שהוקמה על ידי האדריכלית והמעצבת אירמה אורנשטיין.

פורסם ב: 27/09/2021 10:12

מימין לשמאל מיכאל אילוז ואירמה אורנשטיין . צילום: מורג ביטן
חברת "טבע נאות" וחברת הטכנולוגיה הירוקה הישראלית 'נובה מילאן' משיקות מיזם ראשון מסוגו בעולם בתחום ההנעלה- נעליים טבעוניות מעור מצמח האננס

חברת 'טבע נאות' חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם הסטארט אפ הישראלי 'נובה מילאן' מקוסטה ריקה לייצור נעליים בטכנולוגיה ירוקה עם עור מחומרים אקולוגים מצמח האננס.

מיכאל אילוז: 'חברת 'טבע נאות' מותג ההנעלה המוביל בישראל ואחד ממותגי נעלי הנוחות המובילים בעולם מציג פרצת דרך טכנולוגית בעולם ההנעלה'.

חברת "טבע נאות" חתמה בימים אלו הסכם לשיתוף פעולה עם הסטארט אפ הישראלי נובה מילאן מקוסטה ריקה לייצור נעליים בטכנולוגיה ירוקה עם עור מחומרים אקולוגים מצמח האננס.

'נובה מילאן' היא חברת גרין-טק ישראלית של טכנולוגיה ירוקה, המייצרת, לראשונה בעולם, כלכלה מעגלית המבוססת על צמחים, בעלת מנגון ייצור המתפקד כמערכת אקולוגית מתחילתו ועד סופו. לפני מספר חודשים השיקה החברה את המפעל הראשי ומרכז החדשנות בקוסטה ריקה, בשיתוף הממשלה המקומית, ובימים אלו, מסעירה החברה את תעשיית הבדים בת-קיימא עם עור הצמחים המפואר ביותר בעולם שנוצרו מפסולת חקלאית כגון אננס, קוקוס, יוקה ועוד.

לצורך שיתוף הפעולה 'נובה מילאן' יצרה את החומרים במגוון רחב של צבעים ומרקמים לבקשת טבע נאות.
שיתוף הפעולה יימשך, שכן שתי החברות הללו ישיקו לראשונה מסוגה 'סנדל טבע'. פירושו כי הגפה תיווצר עם 100% חומרים בני קיימא סוליה ובעתיד יפתחו רפידה מ'אננס' של 'נובה מילאן'.

מיכאל אילוז מנכ'ל 'טבע נאות':'זהו שיתוף פעולה ומפגש של מוחות. 'טבע נאות' מרחיבה את השיטות וחומרי הקיימות שלה, אנו רוצים לעבוד רק עם חומרים באיכות הגבוהה ביותר כמו מה שמייצרת 'נובה מילאן' בליווי טכנולוג שלנו.
'טבע נאות' כבר השיקה קו VEGAN בקולקציית קיץ 2021 והחברה מעמידה את נושא הקיימות במרכז מטרותיה'.

אירמה אורנשטיין מייסדת שותפה ובעלת החזון ב'נובה מילאן:' 'שיתוף הפעולה הזה חשוב מאוד לכל התעשייה שרוצה להצטרף למגמה להפוך את העולם למקום טוב יותר וירוק יותר. שיתוף הפעולה החדש הזה בין 'נובה-מילאן' ל'טבע נאות' יראה כי עור צמחי הוא עמיד ומסוגנן בדיוק כמו כל חומר אחר בשוק. אני גאה שאחד משיתופי הפעולה הראשונים של "נובה מילאן" היא עם חברה 'כחול-לבן' ואני שמחה על הפנייה של 'טבע נאות' ובקשתה לייצור חומרי הגלם ליצירת הסנדל הטבעי החדש'.


נובה מילאן היא יוזמה ישראלית טכנולוגית ירוקה עם מרכז חדשנות בקוסטה ריקה. חברת ESG, נובה מילאן, יוצרת את כלכלת הצמחים המעגלית הראשונה בעולם עם מערכת אקולוגית מלאה בשרשרת האספקה שהופכת פסולת חקלאית לעור צמחי, בדים בני קיימא וביופלסטיק.


https://www.novamilan.com
מימין לשמאל מיכאל אילוז ואירמה אורנשטיין . צילום: מורג ביטן

מיכאל אילוז מנכ'ל חברת 'טבע נאות'. צילום: מורג ביטן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מסיבת עיתונאים התקיימה היום בסניף...
*   עונת החורף והיובש ניכר בעור הפנים...
*   חברת 'ברא צמחים' השיקה את תוסף התזונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים