תעודות הוקרה של משטרת ישראל הוענקו למפקחי עיריית חיפה קלוד ג'ובראן והייתם מריד.צילום: דוברות עיריית חיפה

בטקס שהתקיים הבוקר במפקדת תחנת חיפה, העניק להם מפקד התחנה סנ'צ חיים אזרד תעודת הוקרה. ג'ובראן והייתם מריד נראו מרוצים ביותר ובהחלט מגיע להם. הם פעלו בנחישות ובמהירות והביאו למעצר החשודים בשוד מונית שגם גנבו אותה. מי עוד היה שם כדי לשבח אותם?

פורסם ב: 26/09/2021 13:23

צילום: דוברות עיריית חיפה
השניים היו במהלך משמרת כאשר שמעו בקשר על שוד המונית שגם נגנבה. קלוד ג'2ובראן והייתם מריר יצאו לאזור האירוע ועד מהרה זיהו את המונית והחלו לעקוב אחריה, תוך דיווח מתמיד על מסלול נסיעתה עד לעצירתה ע'י בלשי תחנת חיפה ומעצרם של החשודים.

עוד השתתפו בטקס יחד עם מפקדי תחנת חיפה מנהל אגף האכיפה העירוני אילן חודדה וראש מנהל התפעול בעירייה אוהד דורפמן , שהודה גם הוא למפקחים ושיבח את שיתוף הפעולה הפורה עם משטרת ישראל.

בתעודת ההוקרה עליה חתומים מפקד התחנה, סגנו וקצין המבצעים של התחנה נכתב בין היתר: 'תעודת ההוקרה מוענקת על כך שבמהלך משמרת לילה תוך שיתוף פעולה וגילוי יוזמה הייתם שותפים ללכידת חשודים באירוע שוד וגניבת מונית. בנחישות, רצינות וחתירה למגע הובלתם את הצוותים עד לכדי לכידת העצורים ומעצרם'.

מפקד התחנה ציין את תושייתם של המפקחים וציין את שיתוף הפעולה הפורה ויוצא הדופן המתקיים באופן שוטף בין המשטרה לאגף הפיקוח של עיריית חיפה.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יוזמה חדשה של מרכז 'בית מילר' ברח' שושנת...
*   בניין עיריית חיפה הואר הערב בסגול...
*   אלוף הג'ודו אריק זאבי יגיעו בחודש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים