לראשונה: הקעקועים של 'שירנקה' היא שירן כדר מילר, יכולים להיות שלכם ועליכם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: באדיבות אמקירי

מותג AMKIRI ושירנקה בשיתוף פעולה שימכר בבלעדיות באתר האופנה TERMINAL X הם קעקועים זמניים וריחניים

פורסם ב: 22/09/2021 12:34

צילום: באדיבות אמקירי
מותג AMKIRI, הבושם הוויזואלי הראשון בעולם, המורכב מדיו ריחני בצבעים שונים ואין סוף עיצובים ושבלונות, יצר לראשונה שיתוף פעולה עם שירן כדר מילר (שירנקה). השניים יצרו מהדורת שבלונות אקסקלוסיבית ומוגבלת בשם "True Love", שמאפשרים גם לכם להתהדר בקעקועים שעל גופה של שירנקה. מדובר בקעקועים זמניים ריחניים, קלים ונוחים להנחה שיימכרו בבלעדיות באתר האופנה TERMINAL X. את המהדורה המיוחדת ניתן כבר עכשיו למצוא באתר ולהזמין במשלוח מהיר מהיום למחר.

מהדורת השבלונות "True Love" של הבושם הוויזואלי נבחרו בקפידה ע"י שירנקה מתוך הקעקועים שעל גופה והם המסמלים עבורה אופטימיות, חמלה ואהבה, כך שמי שמתחבר לערכים האלה יכול ל"קעקע" אותם על גופו בקלות וללא מאמץ. מבין הקעקועים שעל השבלונות: שמש וירח- התאומים של שירנקה מון וריי, True Love- בכתב ידו של בן זוגה עומר מילר, קעקוע של עין- בצורת התליון שעל צווארה שהיא קיבלה ממילר כשהתחילו לצאת ועוד.

AMKIRI הוא מותג ביוטי ולייף סטייל של יזמית ישראלית, המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית, אשר מפתחת את הדמיון ואת היצירתיות, ומאפשרת לצרכנים הזדמנות לראות את ריח הבישום שלהם. מדובר בפורמולה ייחודית שמגיעה בבקבוק דיו ריחני, בשילוב סט שבלונות. באמצעות מריחת הדיו על גבי השבלונות, ניתן ל"קעקע" על הגוף עיצוב לבחירה. הפורמולה של הדיו המבושם היא היפו-אלרגנית, מחזיקה על הגוף למעלה מ- 12 שעות, עמידה בפני מים וזיעה, ללא אלכוהול, טבעונית וקלה למריחה ולהסרה.

מהדורת "True Love" נמכרת בבלעדיות באתר האופנה TERMINAL X וניתן להזמין אותה במשלוח מהיר "מהיום למחר" עד הבית. המהדורה קיימת למכירה בשתי ערכות: אמקירי מיני סט & קולקציית True Love by Shiranka- הכוללת דיו מבושם 5 מ״ל (מספיק בממוצע ל-150 שימושים), מגוון של למעלה מ-115 שבלונות לקעקועים- מחיר השקה 134.00 ש״ח; אמקירי קלאסיק סט & קולקציית True Love love by
Shiranka הכוללת: דיו מבושם 10 מ״ל (מספיק בממוצע ל-250 שימושים), מגוון של למעלה מ-165 שבלונות- מחיר השקה 190 ש״ח.

שירנקה מספרת על שיתוף הפעולה: "מדובר במתנה שמתאימה בדיוק לחגים, ויוצרת חוויה למשתמש לכל גיל ואירוע. יצירתה של מהדורת הקעקועים שעל גופי, הוא תהליך קסום שעברתי יחד עם אתר TERMINAL X ומותג AMKIRI, דרך שיתוף הפעולה יצרנו יחד מהדורה משמעותית עם ערך מוסף . אני שמחה ונרגשת להשיק אותה לראשונה לכבוד השנה החדשה".
צילום: באדיבות אמקירי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   יין שרדונה וינטג' 2021 של 'יקבי ירושלים'...
*   הריח המטריף של מרכך הכביסה מקסימה...
*   סולן 'מארון 5', אדם לוין, קיעקע על פניו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים