אל'מ (מיל) ח'כ מופיד מרעי הבטיח לסייע למרכז הרפואי לבריאות הנפש 'מזור' בעכו, בתום ביקורו במקום. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

אל'מ (מיל) ד'ר קרן גינת, לשעבר ראש החטיבה לבריאות הנפש בצה'ל, קיבלה הבטחה לעזור למרכז הרפואי 'מזור' מצדו של ראש המועצה המקומית לשעבר חורפיש מופיד מרעי, אקס מח'ט החרמון ועוד. שפה משותפת על הצבא היתה להם וכמובן על שדרוג תשתיות בית החולים,מצוקת האשפוז ועוד

פורסם ב: 20/09/2021 10:30

צילום: גדי נס
אתמול סייר ח'כ מופיד מרעי במחלקות השונות במרכז הרפואי לבריאות הנפש 'מזור' בחברתה של מנהלת המרכז ד'ר קרן גינת. הוא שוחח עם הצוותים והאזין לסיפוריהם על הקשיים שאיתם הם מתמודדים ועל בעיות המטופלים והמאושפזים . הוא שמע על הרצון העז של הנהלת המרכז הרפואי לשדרג את תשתיות בית החולים, להמשיך בפעילותו ולהתפתח תוך שימת דגש על סביבת האשפוז.

ח'כ מופיד מרעי הבטיח לסייע לסייע כחבר כנסת ובמיוחד כאיש ציבור בכיר בצפון בהגדלת התקציבים הנדרשים לבית החולים, כדי לאפשר לצוותים הרפואיים והעובדים להתמודד עם מצוקת האשפוז וגם עם האתגרים הניצבים בפניהם על מנת שיוכלו להעניק את מיטב הטיפול הרפואי המקצועי למטופלים ולמאושפזים.

ד'ר קרן גינת הביעה את תקוותה שהמשאבים הכספיים שהוקצו לתחום בריאות הנפש בתקציב 2022, יסייעו למרכז הרפואי מזור ויענו על הדרישות למען רווחתם של המטופלים.

ד'ר קרן גינת, סגנית מנהלת המרכז הרפואי ד'ר לורה שרוני ומנהלת הסיעוד איה ארבל, סקרו בפני ח'כ מופיד מרעי את פעילותו של בי'ח 'מזור' והתמודדותו גם במהלך התקופה המאתגרת של הקורונה וציינו לשבח את המסירות הרבה של הצוות הרפואי ועובדי המרכז הרפואי הרואים בעבודתם שליחות.

כאמור הבטיח ח'כ מופיד מרעי את כוונתו להתגייס ולסייע למרכז הרפואי והביע את הערכתו הגדולה לצוותים הרפואיים ולעובדי המרכז הרפואי על עבודת הקודש שהם עושים.
מימין לשמאל: מנהלת המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור ד'ר קרן גינת, ח'כ מופיד מרעי, מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי איה ארבל. צילום: גדי נס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בשל העלייה בהיקפי התחלואה, שירותי...
*   השבוע ב'כללית' מחוז חיפה וגליל המערבי...
*   שבוע המודעות לקידום המאבק בסרטן צוואר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים