ראש מינהל התפעול בעיריית חיפה אוהד דורפמן, קיים השבוע ישיבת היערכות ותיאום לקראת החורף המתקרב. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

בישיבה השתתפו ראשי האגפים הביצועיים בעירייה ונציגי כוחות החירום וההצלה, ביניהם משטרת ישראל וכיבוי אש

פורסם ב: 14/09/2021 18:17

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מנהלי היחידות הביצועיות הציגו את היערכותם להצפות ופריצות ביוב, פינוי חסימות כבישים וכן את היערכות שירותי הרווחה באמצעות מרכזי פינוי, אליהם יפונו תושבים במקרים של הצפת דירות. נציגי שירותי הרווחה הציגו את היערכות האגף אשר יקיים בימי החורף הקרים סיורים יזומים לאורך כל שעות היום והלילה, במטרה לאתר דרי-רחוב ולשכנעם להתפנות לדירות מסתור של שירותי הרווחה.

נציגי מערכת החינוך הציגו את הפעולות המתבצעות במערכת החינוך על מנת להפחית ככל הניתן הצפות וכן את הנחיות המערכת לפינוי תלמידים בעת הצורך.

ראש מנהל התפעול הנחה להגביר את ההכנות המתבצעות ע'י העירייה לקראת החורף, במסגרתן הונחו מערכות ניקוז חדשות ונוקו פתחי ותעלות ניקוז במקומות רבים. נבדקה תקינות מערכות השאיבה והחיישנים במעברים התת- קרקעיים ומבוצע גיזום עצים יבשים שעלולים להוות סכנה ולקרוס כתוצאה ממשבי רוח עזים.

ראש המינהל אוהד דורפמן הורה על קיום תרגיל, במסגרתו תיבחן עבודת החפ'ק, מענה יחידות העירייה לתרחישים שונים אליהם נערכת העירייה.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   כיצד שימחו את משה איצקוביץ' החיפאי...
*   רחוב החלוץ בחיפה יהפוך בחלקו לרחוב...
*   עודד פורר שר החקלאות ופיתוח הכפר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים