הישג נכבד לעו'ד תמי אולמן יו'ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין בחרה הערב 13.9.21 בישיבתה את עו'ד תמי אולמן כנציגת הלשכה בוועדת האיתור לבחירת היועץ המשפטי לממשלה. עו'ד אבי חימי ראש לשכת עורכי הדין מיהר לברך אותה

פורסם ב: 13/09/2021 20:32

עו'ד תמי אולמן. צילום: רונית קיטאי
בהצבעה השתתפו 38 חברי מועצה ארצית של לשכת עורכי הדין. בעד מועמדותה של עו'ד תמי אולמן תמכו 29 חברי מועצה. בעד מועמדותו של עו'ד ערן בן-ארי הצביעו 9.

עו'ד תמי אולמן, בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב (L.L.B) עובדת כעורכת דין מאזשנת 1983 ונחשבת לאחת מעורכות הדין הפליליות הבכירות בארץ. בנוסף לכך מזה שש שנים היא מכהנת כיו'ר ועד מחוז חיפה בלשכת עורכי הדין. היא נשואה לפרופ׳ יהודה אולמן מנהל האגף הכירורגי ומנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב'ם. לזוג אולמן שבעה ילדים, מהם שלושה ביולוגים וארבעה מאומצים.

ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי: 'אני מאחל לחברתי, עו'ד תמי אולמן, הצלחה רבה בתפקיד החשוב. אני סמוך ובטוח כי היא תייצג נאמנה את הלשכה ותעניק את קולה בוועדת האיתור למועמד המקצועי ביותר והראוי ביותר לתפקיד היועץ המשפטי לממשלה, וכי לנגד עיניה יעמדו שיקולים מקצועיים וענייניים בלבד, לרבות חיזוק אמון הציבור במערכת המשפט. לשכת עורכי הדין תמשיך להשפיע בכל צומת מרכזי וחשוב, ותייצג בכבוד את עשרות אלפי עורכות ועורכי הדין בישראל והציבור כולו'.
עו'ד אבי חימי ראש לשכת עורכי הדין. צילום: לשכת עורכי הדין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   בהמשך להחלטת הממשלה, לבטל את חובת...
*   חברת הכנסת אלינה ברדץ׳-יאלוב ('ישראל...
*   חברת החשמל מתריעה שוב: נמשכים הנסיונות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים