גם במהלך החג ימשיך מד'א להפעיל את מערך הבדיקות המהירות ברחבי הארץ. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

מגן דוד אדום ימשיך להפעיל את מערך הבדיקות המהירות (אנטיגן) ביותר מ-100 מוקדים ברחבי הארץ גם לקראת החג. הבדיקות המהירות (אנטיגן) מספקות תשובה בתוך כרבע שעה ומאפשרות ניפוק תו ירוק של משרד הבריאות למשך 24 שעות. תוצאות הבדיקה יועברו ישירות למשרד הבריאות, לקופות החולים ולמטופל עצמו במיסרון

פורסם ב: 06/09/2021 14:05

צוותי מד'א מבצעים בדיקות מהירות (אנטיגן). צילום: דוברות מד'א
לקראת ערב ראש השנה וחגי תשרי, מגן דוד אדום מעבה את מערך הבדיקות המהירות וימשיך להפעיל את מתחמי הבדיקות לרווחת הציבור - על מנת לסייע לאזרחים לקיים את ארוחות החג בבריאות ובמטרה למגר את שרשרת ההדבקה של מגפת הקורונה.

יש לתאם תור באופן דיגיטלי בטלפון 3101 ע'י המענה הקולי האוטומטי. ניתן למצוא את פירוט המקומות ושעות הפעילות של מתחמי הבדיקות המהירות של מד'א באתר שלהם:

https://www.mdais.org/101/Location-speed-tests

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'ראינו היום לקראת ראש השנה עליה משמעותית במספר האנשים שבאו להיבדק במתחמי מד'א לצורך בדיקות מהירות. נערכנו לכך מבעוד מועד ותגברנו את כוח האדם כדי לתת מענה ולמנוע עומסים. השיח ששמעו במתחמים היה הרצון לקבל את 'תעודת הכשרות השלילית' לקראת המפגשים המשפחתים. גם מחר ובמהלך החג והחגים הבאים נמשיך להפעיל את המתחמים על מנת שכל מי שזקוק יוכל לבוא להיבדק ובכך לקטוע את שרשרת ההדבקה. אני מאחל לכולם שנה טובה ובריאות איתנה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   שתי דוקטורנטיות נמנות על האחיות שקיבלו...
*   לאחר שארה'ב אישרה כניסה למדינה עם...
*   מאמה מיה. איזו בשורה נפלאה. רובוט דה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים