אריאל אלקין נהג המרוצים החיפאי זכה במקום הראשון בתחרות שהתקיימה בבלגיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

קבלת פנים חגיגית ערכו לנער אריאל אלקין בן ה-14 תלמיד כתה ט' בבי'ס הריאלי בחיפה, אלוף קארטינג בזירה הבינלאומית, בלשכת ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם שהפתיעה בוידוי אישי

פורסם ב: 02/09/2021 09:03

אריאל אלקין הזוכה וראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
הוא נחשב לסנסציה ישראלית בספורט המוטורי. הוא זכה במקום הראשון במרוץ קארטינג, שהתקיים בשבוע שעבר בבלגיה.במרוץ התחרה אלקין לראשונה בקטגוריית הבוגרים (14+) וגבר על לא פחות מ- 80 נהגים מרחבי אירופה וניצב בגאווה בראש הפודיום. לפני כשנה זכה אריאל באליפות העולם של ההתאחדות העולמית לספורט מוטורי (FIA) בקטגוריית ג'וניור (12-14) שהתקיימה באיטליה.

בנוסף לעיסוקו במכוניות מרוץ, אריאל הוא תלמיד מצטיין (ממוצע 95), דובר 6 שפות וכבר מגיל 8 טס לתחרויות בחו״ל לבד.היעד שלו הוא לייצג את ישראל בבמה העולמית, במירוץ פורמולה 1.

במפגש שהתקיים אתמול בלשכת ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם ,ציין אריאל אלקין את הקושי להתאמן כשאין תשתיות אימונים לקארטינג מקצועי, ראש העיר הבטיחה לבדוק כיצד יהיה ניתן לתמוך ולסייע.

היה לה גם וידוי אישי: רה״ע עינת קליש רותם: 'תמיד היה לי חלום להיות נהגת מרוצים, אני אומנם לא הגשמתי את החלום הזה אבל אני גאה לפגוש את אריאל שלקח את הספורט הייחודי הזה ברצינות וקטף הישגים מדהימים בתחרויות בינלאומיות. אריאל, אתה מייצג בכבוד את חיפה ואת המדינה שלנו ועל כך אני רוצה להודות לך'.

(ליאורה טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   עיריית חיפה תחל בימים הקרובים בעבודות...
*   ב'בית יד לבנים חיפה' תיפתח ביום חמישי...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם וממלא...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים