מיליון מתחסנים במנה השלישית ב'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוד חורש דוברות 'כללית'

לילך מילר (37) מקריית אתא הרגישה כאילו זכתה במיליון. לא בשקלים אך במספר המחוסנים. לילך היתה זו שנרשמה כמתחסנת מס' המיליון במנה השלישית מקרב לקוחות 'כללית' במחוז הנ'ל

פורסם ב: 31/08/2021 15:09

מתחסנת המיליון של 'כללית' במתחם שלהם ב'סינמול' לב המפרץ. צילום: דוד חורש
מיליון מתחסנים לא טועים: לילך מילר הגיעה למתחם החיסונים של 'כללית' בקניון 'סינמול' לב המפרץ ולאחר שחוסנה הצהירה: 'בואו להתחסן, רק ככה נוכל לחיות עם הקורונה, למען הבריאות שלי, של ילדיי, של המשפחה והסביבה'.גם לכם זה נשמע כמעט כמו התשדיר בו משתתפת רותם אבוהב?


רואה החשבון אלי כהן מ'מ מנכ'ל 'כללית': 'אני שמח שחצינו את רף מיליון המתחסנים ושלקוחות 'כללית' נותנים כתף (תרתי משמע. ר.ק) . מבצע החיסונים עדיין בעיצומו הצוותים שלנו ממתינים לכם, גם מי שהמתינו וטרם התחסנו .החיסון יעיל ובטוח .בואו להתחסן'.

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' הוסיף: 'החיסון הוא האמצעי שיש בידינו למניעת ולצמצום התחלואה ואני מברך על ההיענות של האוכלוסייה לחיסונים וקורא למטופלים לבוא ולהתחסן'.

במרכז הצילום נראים לילך מילר מקריית אתא, אלי כהן מ'מ מנכל 'כללית' (משמאל) ורונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'(מימין) האחות ניהל ח'טיב, מנהלת מתחם החיסונים. צילום: דוד חורש

(אורטל ציגלמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   הנחיות חדשות לטסים לארה'ב :בדיקת אנטיגן...
*   עלי שעבי בן 73 ממג'ד אל כרום שליד כרמיאל...
*   מהחושך אל האור בחג האורים .כך מרגישים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים