אירה דולפין, פרזנטורית ומאמנת בסטודיו 1REBEL, אירחה את האלופה האולימפית לינוי אשרם ובן זוגה אופק. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אביב חופי

אירה דולפין המאמנת בסטודיו 1REBEL, המותג הלונדוני החדש בישראל, אירחה בנוסף להם גם את המתעמלת ניקול זליקמן -לאימון אישי בסטודיו 1REBEL במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב.

פורסם ב: 29/08/2021 12:46

אירה דולפין ולינוי אשרם. צילום: אביב חופי
אשרם שזכתה במדליית הזהב בקרב רב בהתעמלות אמנותית באולימפיאדת טוקיו 2020 וזליקמן חברתה שהשתתפה אף היא בגמר וסיימה במקום השביעי המכובד נענו לאתגר של אירה דולפין והתייצבו אמש לאימון אישי בסטודיו החדש והמיוחד 1REBEL שהגיע היישר מלונדון.

אשרם וזליקמן רגע לפני תחילת האימון שיתפו את דולפין וסיפרו לה שזה למעשה האימון הראשון שלהן אחרי האולימפיאדה, בדיוק שלושה שבועות אחרי האירוע ששינה את חייהן.

אירה כמובן לא עשתה שום הנחות לאלופות האולימפיות של ישראל והעבידה את אשרם ובן הזוג אופק יחד עם זליקמן באימון מפרך עם השיטה הייחודית שכוללת משקולות חופשיות ומסילות ריצה מהמשוכללות בעולם וכל זה בחוויה של מסיבה מטורפת.

כמחווה לאלופות האולימפיות, בסטודיו 1REBEL החליטו להפתיע אותן ולקראת סוף האימון שמו להן את השיר WE ARE THE CHAMPIONS. אשרם וזליקמן מאוד התרגשו מהמחווה שהכניסה בהן דרייב לסיים את האימון הכי מפרך שעשו לאחרונה.

לאחר האימון המפרך, שנחשב לאימון ששורפים בו הכי הרבה קלוריות בעולם (1000 קלוריות באימון של 45 דקות), אשרם וזליקמן הזמינו את אירה דולפין, שבעבר היתה אתלטית בנבחרת ישראל, לאימון אישי בהתעמלות אמנותית שהן הבטיחו להעביר לה.

(איתן אטיאס)
לינוי אשרם ובן זוגה אופק. צילום: אביב חופי

לינוי אשרם .צילום: אביב חופי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ביום ראשון התקיימה השקת ההצגה 'רפונזל'...
*   קבלת פנים חמה לכוכבת האהובה מארגנטינה...
*   מי חגג במוצ'ש החולף בגן הבוטני האוניברסיטאי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים