עמית מכטינגר שהתפרסמה כסופר מודל בינלאומית או טו טו בת 46 ועכשיו דיגמנה עבור בוטיק AMOR. כתבה: רונית קיטאי

השבוע חזרה עמית מכטינגר לדגמן ועשתה זאת מול עדשת המצלמה של סיימון אלמלם, ליום צילומים מיוחד עבור בוטיק AMOR, במסגרתו הציגה את הלוקים הבולטים ממסלולי התצוגות של סן לורן, בוטגה ונטה, בלנסיאגה, ולנטינו ועוד

פורסם ב: 23/08/2021 09:32

עמית מכטינגר לבוטיק AMORE. צילום: סיימון אלמלם
מי ש'גילו' אותה בגיל 15, נחשבת לאחת הדוגמנית הישראליות המצליחות בכל הזמנים. רשימת ההישגים שלה כוללת קמפיינים נחשקים, שערים של מגזיני האופנה הנחשבים בעולם, ובעיקר רגעים בלתי נשכחים בשבועות האופנה. עד לפני כ-20 שנה, כשחיה על קו פריז-ניו יורק, היא הספיקה לצעוד על המסלולים של בתי האופנה הגדולים בעולם, ביניהם ארמני, מארק ג'ייקובס, גוצ'י וקלואה.

בחלק מהמסלולים היא עצמה הייתה הדוגמנית שפתחה את התצוגה, כשרק אחריה צעדו דוגמניות אייקוניות כמו קייט מוס, נעמי קמפבל ולינדה אוונג'ליסטה. במקביל היא הייתה המוזה של איב סן לורן וקארל לגרפלד בצילומים שנעשו עבור ווג.

היום מעדיפה עמית מכטינגר להיראות יפהפיה במראה טבעי, והיא בהחלט נינוחה ושלמה עם עצמה. כן, יותר מאי פעם, היא חוזרת אל עבודת הדוגמנות. החיים הרגועים במושב, הכוללים שגרה של יוגה, תזונה בריאה וניהול מותג אקולוגי. כל זאת מאפשרים לה לקבלת מחדש את חיי הזוהר אך במקום אחר ונכון יותר עבורה.

(צחי דהן)
מתוך צילומים לבוטיק AMOR כיכר המדינה עם עמית מכטינגר. צילום: סיימון אלמלם

עמית מכטינגר לבוטיק AMORE. צילום: סיימון אלמלם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   הבוקר התקיים יום צילום מיוחד לרשת...
*   ישראל אזולאי קיבל קמפיין אופנה ראשון...
*   שמחה גואטה השיקה קולקציית בגדי ספורט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים