במקום לעבוד במטבח שלי עד צאת הנשמה, נסעתי ל'המטבח של ג'ולי' ב'מחסני השוק' בעיר נשר. כתבה וצילמה: מירי כדורי

כבכל יום שישי בצהריים מתייצבים אצלי כל המשפחה המורחבת לארוחה והכיף כולו של בעלי ושלי כשבני המשפחה האהובים אתנו. הפעם בחום הכבד ועם הלחות שבחוץ החלטתי להקל על עצמי ונסעתי אל 'המטבח של ג'ולי' ב'מחסני השוק' בנשר. חזרתי משם נלהבת כל כך

פורסם ב: 20/08/2021 18:02

לביבות עם בשר, קובה עם בשר והטעם מעלף ממש. צילום: מירי כדורי
על 'המטבח של ג'ולי' שמעתי זה מכבר מפי עורכת אתר 'רינונים' העיתונאית רונית קיטאי וגם מחברות שלי שכבר היו שם לא מעט וכל פעם קנו והתלהבו מהטעם, האסתטיקה והאיכות ללא פשרות, אז החלטתי שאם כולן אומרות שהאוכל טעים כל כך, מה כבר יש לי כבר להפסיד?

בשישי (היום) נסעתי ל'מחסני השוק' בנשר ושם בצד ימין מצאתי את מה שקרוי 'המטבח של ג'ולי' . מטבח? אימפריה של אוכל טעים כל כך ואסתטי להפליא.

הסתובבתי מדוכן לדוכן ובכל מקום היו מאכלים שאני כל כך אוהבת וכמובן חשבתי גם איזה מאכלים יאהבו בני ביתי והנכדים שלי. היה כזה שפע מסחרר שלא חלמתי עליו. התוצאה העמסתי והעמסתי בקופסאות הפלסטיק שהיו שם.

כאשר חזרתי הביתה זמן קצר לאחר מכן הגיעו האורחים האהובים שלי. הגשתי להם: שניצלים, פרגיות, מעורב ירושלמי, נודלס, תפודים, קובה ועוד. לא להאמין אך השניצל היה מטוגן, פריך ואסתטי כפי שמעולם לא מצאתי במקום בו האוכל מוכן. הייתי בהרבה ירידי אוכל בתל אביב, העיר בה גרתי בעבר ולשם אני מגיעה לא מעט, אך איכות וטעם כמו שמצאתי ב'המטבח של ג'ולי' בנשר לא פגשתי בשום מקום.

בקופה ראיתי שאני ממש צריכה סבל מרוב הדברים שקניתי וכאשר 'גיהצתי' את כרטיס האשראי שלי גיליתי להפתעתי שהסכום היה כל כך סביר וויצאתי משם עם חיוך ענק כאילו זכיתי במפעל הפייס. המחשבה שלא אצטרך לבלות שעות ארוכות בקניות, בקילוף ובהכנת האוכל שתוצאותיו בלכלוך סירים ומחבתות, עשתה לי ממש שמח בלב.

מה שהכי היה חשוב לי בסופו של דבר זה מה בני המשפחה שלי יגידו על האוכל כי הם רגילים לבישולים שלי כל השנים. לשמחתי הם כל כך התלהבו כולל מהפרגיות שהיו גדולות, צלויות היטב וטעימות להפליא. גם נויה כדורי נכדתי בת השבע אהבה את הנודלס שקניתי שם וכולם יצאו מביתנו כל כך מרוצים. החלטתי שמעתה כל שישי אתייצב ב'מטבח של ג'ולי' בנשר ואגיע לארוחה המשפחתית רעננה ומחוייכת במקום סחוטה עד לשד עצמותיי.
צילום: מירי כדורי

נויה נכדתה של הצלמת מירי כדורי 'טרפה' את הנודלס ואמרה שזה כל כך טעים. צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

פול, ולי היה פול טיים לעצמי. צילום: מירי כדורי

צילום: מירי כדורי

פרגיות ושניצלים באיכות כזאת אני לא זוכרת שאכלתי כבר שנים.צילום: מירי כדורי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   יין שרדונה וינטג' 2021 של 'יקבי ירושלים'...
*   הריח המטריף של מרכך הכביסה מקסימה...
*   סולן 'מארון 5', אדם לוין, קיעקע על פניו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים