בנק הפועלים ערך קבלת פנים לספורטאים האולימפיים, המאמנים ובני משפחותיהם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אביב גוטליב

באירוע המרגש השתתפו האלופים האולימפיים הטריים לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט וחבריהם במשלחת הישראלית לטוקיו שהביאו המון כבוד למדינת ישראל במשחקים האולימפיים בטוקיו 2020

פורסם ב: 15/08/2021 11:59

ראובן קרופיק, ארטיום דולגופיאט, לינוי אשרם ודב קוטלר. צילום: אביב גוטליב
היו שם גם חבריהם במשלחת הישראלית לטוקיו : יואב כהן, חנה קנייזבה מיננקו, קטי ספיצ'קוב, ניקול זליקמן, יעקב טומרקין, אלכס שטילוב וחבריהם


יו'ר בנק הפועלים ראובן קרופיק ומנכ'ל בנק הפועלים דב קוטלר, ערכו קבלת פנים לספורטאים האולימפיים, המאמנים ובני משפחותיהם רגע אחרי שחזרו מהמשחקים האולימפיים טוקיו 2020. האירוע נערך במעמד שגריר יפן בישראל קואיצ'י מיזושימה.

ב'סטוקו' בתל אביב הם סעדו ארוחת בוקר, שמעו דברי ברכה והשתתפו בפאנל אולימפי בהנחיית מירי נבו, ובהשתתפות הספורטאים: לינוי אשרם, ארטיום דולגופיאט, יואב כהן וחנה קנייזבה מיננקו.

ראובן קרופיק יו'ר בנק הפועלים: 'החיבור בין הבנק והוועד האולימפי הוא טבעי. אנחנו בבנק הפועלים ואתם הספורטאים מקדשים תחרות, עוסקים בניהול סיכונים, מקדשים התמדה ומצווים לתכנן אסטרטגיות ולהוציא לפועל על פי תכנון. מה שבאמת מחבר בינינו, אלה ערכים, התמדה וחתירה להישגים, ואמונה גדולה במדינה שלנו והרצון לעשות למענה. ציונות עכשווית. בנימה אישית לכם הספורטאים, לפעמים מנצחים ולפעמים מנצחים גם כשלא מנצחים ולפעמים גם לא מצליחים. אבל כשלא נרתעים מהאתגר הגדול ומשתתפים בו זה הניצחון האמיתי. שנה טובה ולחיי ההצלחות שבדרך'.

יעל ארד יו'ר הוועדה המקצועית בוועד האולימפי הישראלי : 'המשלחת האולימפית לטוקיו 2020 הוכיחה לנו שהתרבות ההישגית של ישראל התפתחה מאוד וכל ספורטאי וספורטאית יודעים היום שאפשר לגעת בשמיים. הוועד האולימפי בישראל נהנה מחסויות מרכזיות בזכות ערכי מצוינות ישראלית ואחת המובילות שבהן היא זו של בנק הפועלים. התרומה לספורטאים והספורטאיות היא לא רק בזכות ההשקעה הכספית אלא המינוף של הערכים המשותפים, בהם שמים את הספורטאים במרכז הבמה ומעניקים להם תמיכה ואת התחושה שעם ישראל כולו עומד מאחוריהם'.

שגריר יפן בישראל קואיצ'י מיזושימה בירך את הספורטאים הישראלים על ההופעה המרשימה שלהם במשחקים האולימפיים בטוקיו ואמר: 'במהלך האולימפיאדה כמובן עודדתי את הספורטאים היפנים אבל היתה לי משלחת נוספת שעודדתי ועקבתי אחריה באולימפיאדה הזאת והיא המשלחת הישראלית ואני ממש שמח על ההישגים המדהימים של הספורטאים מישראל'.

בנק הפועלים הוא נותן החסות הרשמית של הוועד האולימפי בישראל ושל המשלחת הפראלימפית של ישראל בשלושת השנים האחרונות.

הבנק העניק שתי חסויות לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו ף חסות כללית לוועד האולימפי בישראל וחסות אישית (מענק חודשי אישי) לעשרה ספורטאים וספורטאיות אולימפיים ופראלימפיים, ביניהם: לינוי אשרם, ארטיום דולגופיאט, אנסטסיה גורבנקו, יעקב טומרקין, יוליה צ'רנוי, אלכס שטילוב, יואב כהן, דניס לוקטב וחנה קנייזבה מיננקו.

בעקבות ההצלחות המדהימות של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט בטוקיו 2020 ומדליות הזהב שזכו דב קוטלר מנכ'ל הבנק הכריז כי הם יקבלו מענק אישי מיוחד נוסף לתמיכת הבנק של 180 אלף ש'ח כל אחד. הבנק הכריז כי המאמנים האולימפיים שלהם סרגיי וייסבורג ואיילת זוסמן יקבלו מענק של 90 אלף ש'ח כל אחד.


בתמונה נראים מימין לשמאל: ראובן קרופיק יו'ר בנק הפועלים, ארטיום דולגופיאט, לינוי אשרם ודב קוטלר מנכ'ל בנק הפועלים.צילום: אביב גוטליב

(איתן אטיאס)
לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט. צילום: אביב גוטליב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   נחנך מרכז המבקרים ע'ש משה נובומייסקי...
*   פרויקטור הקורונה סלמאן זרקא בפסגת...
*   אירוע TechWomen השביעי בטכניון: נשים למדע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים