יום הכנה משותף לקידום תכנית אסטרטגית להתחדשות הדר נערך בעיריית חיפה. צילום: דוברות עיריית חיפה

האם כל ההבטחות להחזיר את ההדר להדר יתקיימו? שיקום הדר יהיה נושא מרכזי בתקציב 2022 מבטיחה ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם

פורסם ב: 15/08/2021 09:57

צילום: דוברות עיריית חיפה
במסגרת חזונה של ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם לשקם את שכונת הדר, התקיים בסוף השבוע מפגש עבודה משותף למען קידום התכנית האסטרטגית להתחדשות הדר.התכנית עוסקת בשיפור השכונה ומתן פתרונות במגוון תחומים, ביניהם: מרחב ציבורי, תרבות, שימור, חינוך, תיירות, דיור, ביטחון אישי, תחבורה ועוד.

המפגש שיזמה ראש העיר, נועד כדי לייצר חשיבה אסטרטגית משותפת של הנהלת העירייה ביחד עם ׳חיפה 2030׳ שהינו הגוף המתכלל את התכנית ועם מנהלי האגפים, שתרמו כל אחד בתחומו לטובת קידום הפרויקט באספקטים השונים, כגון: תכנון עיר, רווחה, תברואה, שימור ועוד.

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם:'שיקום שכונת הדר יהיה נושא מרכזי בתקציב 2022. הדר היא מיקרוקוסמוס של מדינת ישראל, היא סמל, הלב של חיפה. מדובר בפרויקט מורכב שנעבוד עליו כולנו ביחד בכוחות משותפים'.

'עו'ד ענבל ריבלין מנהלת ׳חיפה 2030׳:'האתגר הוא עצום, כשאנו אומרים שכונה, יש לזכור שמדובר בקרוב ל-40 אלף תושבים, כגודל האוכלוסייה של עיר קטנה בישראל. בשנים האחרונות גילו את קסמה של הדר הרבה מאוד צעירים שלא הכירו אותה בימיה השוקקים, משפחות וקהילות ממגזרים שונים. זה בדיוק הרגע לתת לה את הדחיפה שמגיעה לה'.
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   יוזמה חדשה של מרכז 'בית מילר' ברח' שושנת...
*   בניין עיריית חיפה הואר הערב בסגול...
*   אלוף הג'ודו אריק זאבי יגיעו בחודש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים