אירה דולפין, פרזנטורית ומאמנת בסטודיו 1REBEL, המותג הלונדוני החדש בישראל, אירחה את גלעד ינקלביץ'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: באדיבות 1 רבל

גלעד ינקלביץ' אחד ממדריכי הכושר המפורסמים בעולם ומנחה תוכנית הכושר הפופולרית ביותר בארה'ב- 'גוף בתנועה', מבקר בימים אלה בישראל וניצל את ההזדמנות לפגוש את אושיית הכושר הישראלית המובילה ביותר אירה דולפין. בימים אלה היא מאמנת ומובילה את הסטודיו החדש והמיוחד 1REBEL במגדל עזריאלי שרונה בתל אביב

פורסם ב: 15/08/2021 09:47

אירה דולפין וגלעד ינקלביץ' באימון בסטודיו 1rebel .צילום: באדיבות 1 רבל
גלעד ינקלביץ' ששמע רבות על המותג הלונדוני 1REBEL ושיטת האימון הייחודית שלו, הכוללת משקולות חופשיות ומסילות ריצה מהמשוכללות בעולם, בחוויה של מסיבה מטורפת, קבע אימון אישי עם אירה דולפין שהתרגשה מאוד לאמן את אחד הדמויות הכי מובילות בעולם הכושר, אך לא עשתה לו שום הנחות כמובן.

לאחר האימון המפרך, שנחשב לאימון ששורפים בו הכי הרבה קלוריות בעולם (1,000 קלוריות באימון של 45 דקות), ינקלביץ' סיפר לאירה דולפין שבמהלך שנת הקורונה הוא זכה לכבוד עצום ונכנס להיכל התהילה של עולם הפיטנס האמריקאי על הנחיית תוכנית הכושר הכי מפורסמת בעולם "גוף בתנועה" (Bodies in Motion), המשודרת ב-80 מדינות ברחבי העולם ויותר מ-60 מיליון אנשים התאמנו איתו לאורך השנים.

ינקלביץ' קיבל מגן הוקרה מיוחד של היכל התהילה והצטרף לרשימה מאוד מכובדת של אנשים שנכללים בהיכל התהילה של עולם הפיטנס האמריקאי, ביניהם: ארנולד שוורצנגר, ג'יין פונדה ועוד.

(איתן אטיאס)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   ראש העיר ירושלים משה ליאון וחברי מועצת...
*   ביום רביעי, ה-1.12.2021, באולם הספורט שבקריית...
*   דפיברילטור נייד וקומפקטי שפיתחו סטודנטים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים