באשקלון נראו שר האוצר אביגדור ליברמן והשר לפיתוח הנגב, הגליל והפריפריה החברתית ושר החקלאות עודד פורר. כתבה: רונית קיטאי

במהלך היום הם ביקרו במפעל 'רב בריח' ובמרכז הרפואי 'ברזילי'. בסיורים ובפגישת נכחו גם מ'מ ראש העיר סופה ביילין, חבר המועצה יורם גניש, מנכ'ל העירייה, עידן דוד, מנכ'ל החברה הכלכלית עו'ד יוסי דיין ונציגים ממשרדי הממשלה והעירייה

פורסם ב: 04/08/2021 09:53

ביקור השר אביגדור ליברמן .צילום: אלדד עובדיה
שר האוצר אביגדור ליברמן: 'אנחנו משתדלים לא רק לדבר אלא להוציא דברים לפועל. הבשורה שהבאנו היום בעניין שטחי המסחר והתעשייה היא משמעותית ביותר עבור התעשיינים והעובדים שלא במרכז הארץ. הכי חשוב מבחינתי הוא להבין היכן ישנם חסמים ולפרוץ אותם. אני לא מזלזל בעניין איוש העובדים ובטח עובדי המקצוע בLow tech, ולכן נפעל לייצר תוכנית סדורה עבור התעשייה הישראלית שכוללת בתוכה גם בתי ספר מקצועיים. אני מודה לראש עיריית אשקלון על שיתוף הפעולה לאורך השנים ולתושבי אשקלון והאזור על האירוח והעשייה'.


השר לפיתוח הנגב, הגליל והפריפריה החברתית ושר החקלאות עודד פורר: 'ביקרנו היום באשקלון כחלק מסיור משותף שלי ושל שר האוצר אביגדור ליברמן. המטרה שלנו היא להפריח את הפריפריה ואת הנגב, בין היתר מפעלים כמו שביקרנו בהם באשקלון שמהווים חזית הטכנולוגיה, התעשייה והחקלאות'.

שמואל דונרשטיין יו"' ובעלים קבוצת 'רב בריח תעשיות': 'השר אביגדור ליברמן הוכיח שהוא פוליטיקאי מזן אחר. השר ביקר בדרום ובמפעלי רב בריח עוד בערב הבחירות ושמע את הבקשות ובעיות השונות. אירחנו את השר לביקור חוזר לאחר מינויו כשר האוצר. השר הגיע עם פתרונות וצוות שתפקידו לפתור את כל אותן הבעיות. התעשייה חייבת כתף חזקה ואוזן קשובה לבעיות קשות של רגולציה, משבר בשרשרת האספקה ובעיה חמורה וקשה עם עובדים לתפקידים השונים. אני משוכנע שעם הרצון והאופי המיוחד של השר החדש, אנחנו בתעשייה נראה יותר פתרונות ופחות הבטחות, דבר שיביא ויעשה שינוי אמיתי לתעשייה ולמדינה'.

ראש העיר אשקלון תומר גלאם: 'אני מודה לשר האוצר ולשר החקלאות על ביקורם בעיר אשקלון ועל הנכונות שהביעו לסייע לעיר. העיר אשקלון אמנם המטווחת ביותר, אך גם המבוקשת ביותר למגורים בישראל. הקידום של העיר, ההתפתחות שלה והמשך מעמדה כעיר אטרקטיבית למרות האתגרים עמם היא מתמודדת צריכים להיות אינטרס לאומי ראשון במעלה. אני אמשיך לעקוב אחר המשימות שעומדות על הפרק גם בפני הממשלה החדשה וכוללות הטבות כלכליות ומיגון השכונות הוותיקות ולא נרפה מכך עד שנשיג את מה שמגיע לתושבי אשקלון, בזכות ולא בחסד. אשקלון חזקה, ישראל חזקה'.

מ'מ ראש העיר אשקלון סופיה ביילין: 'אשקלון זו העיר הראשונה שזכתה לביקור עבודה של אביגדור ליברמן אחרי אישור תקציב המדינה על ידי הממשלה. שר האוצר שם בראש סדר העדיפויות שלו את הערים המאופיינות בפעילות למען התושבים, הערים המתפתחות בקצב מסחרר ומתגברות על קשיים. זה סימן נוסף לשינוי'.
ביקור השר אביגדור ליברמן מפעל 'רב בריח'. צילום: ויטלי זגורסקי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   נחנך מרכז המבקרים ע'ש משה נובומייסקי...
*   פרויקטור הקורונה סלמאן זרקא בפסגת...
*   אירוע TechWomen השביעי בטכניון: נשים למדע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים