שירי מימון ושמעון בוסקילה יבצעו שירי כליזמר ויופיעו בערב הפתיחה של פסטיבל הכליזמרים בצפת ב-17-19.8.21. כתבה: רונית קיטאי

מופעים בהם תוכלו לצפות ולא לשלם כסף? התודה לעיריית צפת ולעומד בראשה ,שוקי אוחנה. יתר הפרטים בהמשך

פורסם ב: 01/08/2021 16:10

שירי מימון .צילום: אוהד רומנו
פסטיבל הכליזמרים ה- 34 יתקיים בצפת באמצע חודש אוגוסט, לצד עשרות נגני כליזמרים וזמרי נשמה בצפת החליטו השנה לשלב גם מופעים מיוחדים של זמרים מובילים.

היום נודע כי בערב הפתיחה יופיעו שירי מימון ושמעון בוסקילה עם מיטב הלהיטים בתוספת ביצוע כליזמר מסורתי.חובבי מוסיקת הנשמה והאווירה הקסומה של פסטיבל הכליזמרים בצפת ישמחו לשמוע כי לאחר שנה של פסטיבל טלוויזיוני בשל הקורונה באמצע חודש אוגוסט הם יוכלו לשוב לעיר העתיקה ואזורים רבים נוספים בצפת ולהנות מפסטיבל כליזמרים ססגוני במיוחד.

פסטיבל הכליזמרים בצפת הינו הפסטיבל הגדול בעולם מוסיקה נשמה יהודית, יתקיים השנה בתאריכים 17-19.8, ט'-י"א באלול. בפסטיבל שהינו בניצוח האומנותי של חנן בר סלע- אמן הקלרינט המוביל, יופיעו למעלה מ 150 נגנים וזמרים מידי ערב בפריסה נרחבת עם חמש במות מרכזיות ועשרות נגנים בין הסמטאות הקסומות.

השנה החליטו בעיריית צפת יחד עם חברת ההפקה על יצירת 'שילובים' מיוחדים. לצד מופעים קלאסיים של מוסיקת הכליזמרים יופיעו בצפת אמנים בכירים מהמוסיקה הישראלית בביצועי כליזמרים במטרה לחבר גם את הדור הצעיר למוסיקת הכליזמרים. בנוסף, כאמור השילוב המיוחד הראשון שנחשף הינו של שירי מימון ושמעון בוסקילה בערב הראשון של הפסטיבל.

כל המופעים בכניסה חופשית וללא תשלום לקהל הרחב. בנוסף למופעים, בימי הפסטיבל מתקיימים גם אירועים מיוחדים במתחמים ברחבי העיר, ביניהם סיורים מודרכים ללא תשלום לאורך היום, סדנאות והרצאות בנושאים מגוונים, אירועים לילדים, נגני רחוב פזורים בסמטאות, מופעים לילדים, קולינאריה עשירה ומאכלים מיוחדים שיוגשו כספישלים במסעדות ברחבי העיר ועוד. בשנה זו מתחדש הפסטיבל עם תכנית אמנותית מגוונת, עם פעילויות רבות מסביב לפסטיבל ועם אמני מובילים אשר יבצעו בהופעתם גם קטעי כליזמרים מיוחדים בנוסף על הלהיטים המוכרים.
שמעון-בוסקילה. צילום: גלב סמירנוב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   מלון דן ירושלים אירח את הזמרת מיכל...
*   שי אסיה מונה למנכ'ל מלון 'קיסר פריימר'...
*   ספנסר טוניק, האמן והצלם המפורסם מתכונן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים