מומחים בהתמחויות העל במחלקה פנימית של מרכז רפואי כרמל תורמים להצלחת דור העתיד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

מומחים בפנימית ובהתמחויות העל של מקצוע הפנימית התכנסו יחד עם מסיימי ההתמחות הטריים לטקס של הוקרה והערכה

פורסם ב: 01/08/2021 12:45

המומחים קיבלו הוקרה והערכה מיוחדת המומחים התומכים, והמתמחים המסיימים בחטיבה הפנימית של כרמל. תוכנית ההכנה הייחודית 'עוברים בגדול' שסייעה לרופאים המתמחים בשלב ב', פותחה כפרויקט ייחודי של החטיבה הפנימית בבי'ח 'כרמל' והוצגה בכנס של החברה הישראלית לחינוך רפואי.

מזה מספר שנים בבית החולים כרמל מקבוצת 'כללית' מתקיימת מסורת של הכנה אינטנסיבית לקראת בחינות הסיום של ההתמחות בפנימית.

קורס ההכנה לבחינה (שלב ב') מאורגן באופן מלא על ידי רופאי החטיבה ומועבר על ידי מומחים בפנימית ועל ידי מומחים בתחומים שונים כמו גסטרואנטרולוגיה, קרדיולוגיה, ריאות, זיהומים, ראומטולוגיה, אנדוקרינולוגיה, נפרולוגיה, המטולוגיה ועוד.

באירוע ההוקרה בירך מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג את כל המשתתפים המתנדבים לתרום מזמנם למען הדור הצעיר וכן את המסיימים הטריים. לדבריו ההתגייסות של כלל רופאי החטיבה על ענפיה הינה ייחודית ומשמעותית מאד. ניכר כי הקשר נשמר גם לאחר סיום ההתמחות בפנימית, ותחושת המחויבות כלפי מתמחי החטיבה היא קולקטיבית.

תוכנית הכנת המתמחים לשלב ב' הנקראת " עוברים בגדול" אף הוצגה בכנס של החברה הישראלית לחינוך רפואי (היל'ר) כפרויקט ייחודי של החטיבה הפנימית בבי"ח כרמל.


ד'ר עדי קיברי רופאה בכירה בחטיבה הפנימית וממובילות הפרויקט יחד עם ד'ר עאסם אבו אשתייה אמרה: 'אני, יחד עם רופאי החטיבה, מנהלי המחלקות ומנהל החטיבה רואים בהצלחת המתמחים הצלחה שלנו. הקשר לרופאים המומחים בהתמחויות העל ומחויבותם כלפי המתמחים בפנימית הוא ייחודי ומיוחד לבית החולים שלנו'.

ד'ר תאמר גנאים שעבר בהצלחה את מבחן ההתמחות בפנימית: 'הקורס תרם לי רבות, התרגול וההכוונה של המומחים, שמדמה את הבחינה עצמה הכין אותי למפגש האמיתי ותרם להצלחתי בה'.


ד"ר גולדברג הנהלת ביה"ח ובכירי החטיבה הפנימית איחלו המון הצלחה בהמשך למסיימים ואלו שמות המסיימים בהצלחה:

ד"ר לואי חלאיילה , ד"ר איברהים זועבי, ד"ר מוחמד גנאים, ד"ר מיכל אייזנברג, ד"ר סייבה טבצ'ניקוב, ד"ר מועתז טרבייה, ד"ר תאמר גנאים.

כמו כן הודו כולם לרופאים הבכירים שהתנדבו לסייע למתמחים ביניהם : ד"ר שי כהן, ד"ר סמיר קאסם, ד"ר אירנה ברגמן , ד"ר מריה חודיאקובה, ד"ר מיכל שטיינברג, ד"ר סוניה שנייר, ד"ר אמנון איתן, ד"ר איברהים נעום, ד"ר ג'ומאנה אספניולי, ד"ר יוסף שחאדה, ד"ר רונזא נג'אר, ד"ר גבי ובר, ד"ר מיכל גרשינסקי, ד"ר אמיר ורור, ד"ר דבי זיסמן, ד"ר רעות לוצקי, ד"ר יעקב גולדשטיין, ד"ר שושן פרק, ד"ר אמנון גיל.
המתמחים והבכירים זכו בתעודות הוקרה מיוחדות כתודה על פעילותם ותרומתם להצלחת כלל רופאי ומתמחי החטיבה הפנימית.
הוקרה למתמחים (בצילום שנעשה לפני הגבלת הקורונה). צילום: אלי דדון דוברות בי'ח כרמל

הוקרה למתמחים (בצילום שנעשה לפני תקופת הקורונה). צילום: אלי דדון דוברות בי'ח כרמל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ד'ר עמית כץ מונה למנהל המחלקה לניתוחי...
*   מבצע חיסוני שפעת נערך מהבוקר לצוות...
*   24 הרופאים הטובים בישראל עפ'י מגזין...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים